Antalyaspor Başkanı: Ronaldinho ile 1+1 Yıllık Sözleşme İmzalamaya Çok Yakınız

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer, Ronaldinho için "1+1 yıllık anlaşma yapmayı planlıyoruz. Birçok maddede anlaştık ancak şu an 'transfer bitti' diyemeyiz." dedi.

12.05.2016 17:44 | Son Güncelleme: 12.05.2016 23:02Antalyaspor Başkanı: Ronaldinho ile 1+1 Yıllık Sözleşme İmzalamaya Çok Yakınız

Başkanı Gültekin Gencer, " transferinde ciddi gelişme var. Bitme aşamasına geldi. Yönetim kurulu üyelerinin kararı ile transfer için yetki aldım. 1 yıllık anlaşmayı, 1 yıl da uzatma opsiyonlu sözleşme imzalamayı planlıyoruz" dedi.

ETO'O DEVREYE GİRDİ

Toto Süper Lig'de Samuel Eto'o transferiyle dikkati çeken Antalyaspor, yeni sezonda Ronaldinho'yu kadrosuna katmak için çalışma başlattı. Davet üzerine 3 gün önce FIFA'nın Meksika'da düzenlediği organizasyona katılmak üzere giden Samuel Eto'o, Ronaldinho ile görüştü. Ronaldinho'ya transfer teklifinde bulunan kırmızı beyazlılarda Eto'o'nun da devreye girmesiyle sözleşme maddeleri üzerinde görüşmelere başlandı.

"1+1 YILLIK ANLAŞMA İMZALAMAYI PLANLIYORUZ"

Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, "Ronaldinho transferinde ciddi gelişme var. Bitme aşamasına geldi. Yönetim kurulu üyelerinin kararı ile transfer için yetki aldım. 1 yıllık anlaşmayı 1 yıl da uzatma opsiyonlu sözleşme imzalamayı planlıyoruz. Sözleşme detaylarını görüşüyoruz. Birçok maddede anlaşma yapıldı. Ronaldinho transferini tamamlarsak 1 ay içinde yıldız futbolcuyu Antalya'ya getiririz. Ama şu anda 'Ronaldinho'yu transfer ettik' diyemeyiz" dedi.

- Antalya


Gültekin Gencer, Antalyaspor, Samuel Eto, Ronaldinho, Spor

Kaynak: DHA

HABER YORUMLARI
23.01.2020 22:15:18