Başkan Nasıranlı ziyaretlerine devam ediyor

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Diyarbakır Şube Başkanı Avukat Cevdet Nasıranlı, göreve yeni başlayan Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman ve Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Yıldız'ı makamlarında ziyaret etti.

18.10.2019 15:42 | Son Güncelleme: 18.10.2019 15:48Başkan Nasıranlı ziyaretlerine devam ediyor
Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Şube Başkanı Avukat Cevdet Nasıranlı, göreve yeni başlayan Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman ve Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Yıldız'ı makamlarında ziyaret etti.

ASKON Diyarbakır Şube Başkanı Avukat Cevdet Nasıranlı, Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Şükrü Yaman'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Diyarbakır Vali Yardımcısı Ahmet Yıldız'ı da ziyaret eden Başkan Nasıranlı, Diyarbakır'da iş adamlarının hazırladıkları projeleri tanıtarak Diyarbakır'ı kalkındırmak için yeni projelere imza atacaklarını istişare etti.

Daha sonra bazı yatırımcıları iş yerlerini de ziyaret eden Nasıranlı incelemeler esnasında yolları kötü olan yatırımcıların, yollarının yapılabilmesi için iş yerlerinin bağlı bulunduğu Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu'nu incelemeler esnasında arayarak vatandaşların talebini iletti. Başkan Beyoğlu da eksiklerin hızlı bir şekilde giderileceği sözünü verdi. - DİYARBAKIR

Cevdet Nasıranlı, Şükrü Yaman, Diyarbakır, Güncel

Kaynak: İHA

14.12.2019 18:11:37