Başkan Tuna Devam Eden Projeleri İnceledi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ODTÜ Teknokent kavşağında yapımı devam eden köprü ve bağlantı yollarını gezerek, incelemelerde bulundu.

09.04.2018 14:02Başkan Tuna Devam Eden Projeleri İnceledi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, ODTÜ Teknokent kavşağında yapımı devam eden köprü ve bağlantı yollarını gezerek, incelemelerde bulundu.

Başkent'te yapımı devam eden projeleri yerinde inceleyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Tuna, ODTÜ Teknokent şantiyesinin ardından Karşıyaka Mezarlığı'nı da ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesinin Başkent'in dört bir yanında gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde denetleyen Tuna'ya, Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, ASKİ Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Emirdoğan ve teknik personel eşlik etti. Bilkent'te yapımı devam eden ve çok sayıda hastaneyi bünyesinde barındıracak olan Bilkent Şehir Hastanesine rahat ulaşım sağlanması için Büyükşehir Belediyesinin hazırladığı yol projesi kapsamında gerçekleştirilen Teknokent kavşağı yapım çalışmalarını yerinde inceleyen ve şantiyede görevli işçilerle sohbet eden Tuna, inşaatın en kısa zamanda tamamlanması yönünde talimat verdi.

Tuna'nın ziyaret ettiği ikinci durak ise Karşıyaka Mezarlığı oldu. Tuna, Karşıyaka Mezarlığı'ndaki yeni defin alanlarını tek tek gezerek yetkililerden bilgi aldı. 15 Temmuz darbe girişimde şehit olanların defnedildiği şehitliği de ziyaret eden Başkan Tuna, burada bulunan şehit yakınlarına başsağlığı dileyerek, dua etti. Her gittiği yerde Başkentlilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tuna, vatandaşlarla sohbet ederken, fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmeyerek, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. - ANKARA

Mustafa Tuna, Karşıyaka, Üçpınar, Politika, Güncel

Kaynak: İHA

16.10.2019 05:54:46