Başkan Tuna, Taksicilerin Teleplerini Dinledi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Büyükşehir Belediyesine ait birimlerdeki çalışmalara ilişkin incelemelerine, hafta sonunda da devam etti.

01.04.2018 10:39Başkan Tuna, Taksicilerin Teleplerini Dinledi
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Büyükşehir Belediyesine ait birimlerdeki çalışmalara ilişkin incelemelerine, hafta sonunda da devam etti.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Asım Balcı'nın, Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar ve Basın Yayın Halkla İlişkiler Daire Başkanı Adnan Yuva'nın da eşlik ettiği Başkan Tuna, ilk olarak Fen İşlerinin Güvercinlik'te bulunan tesisini ziyaret etti. Başkent'in en ücra köşeleri de dahil olmak üzere; köprüden, kaldırıma, bulvardan asfalta kadar hizmet götüren Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı personelleriyle tek tek selamlaşan Başkan Tuna, tesiste incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Başkan Tuna'nın hafta sonu mesaisindeki bir diğer adresi ise yapımı hızla devam eden Yenimahalle BELMEK binası oldu. Yaklaşık iki ay sonra yapımının tamamlanması beklenen BELMEK binasının her katını gezerek, yetkililerden bilgi alan Başkan Tuna, oradaki taksici esnafın davetini geri çevirmeyerek Aydın Taksi Durağı'nın misafiri oldu. Taksici esnafıyla sohbet eden Başkan Tuna, kendisine yöneltilen talepleri de tek tek dinledi. Mahalle sakinlerinin de yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tuna, vatandaşlarla sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi. - ANKARA

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Mustafa Tuna, Asım Balcı, Üçpınar, Politika, Güncel

Kaynak: İHA

23.10.2019 12:29:52