Basketbolda haftanın programları

Türkiye Basketbol 1. Ligi'nde 8'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 10'uncu hafta karşılaşmaları yapılacak.

29.11.2019 10:16 | Son Güncelleme: 29.11.2019 10:16Basketbolda haftanın programları
1. Ligi'nde 8'inci, Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde ise 10'uncu hafta karşılaşmaları yapılacak. Türkiye Basketbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre 4 ligde haftanın maç programı şöyle:

ING Basketbol Süper Ligi

Yarın:

13.00 Beşiktaş Sompo Sigorta-Sigortam.net İTÜ Basket (BJK Akatlar)

15.15 Teksüt Bandırma-Bahçeşehir Koleji (Teksüt Kara Ali Acar)

17.30 Darüşşafaka Tekfen-TOFAŞ (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

20.00 Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol-Türk Telekom (Gazanfer Bilge)

1 Pazar:

15.15 Frutti Extra Bursaspor-Gaziantep Basketbol (TOFAŞ)

17.30 Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Beko (Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk)

20.00 OGM Ormanspor-Meksa Yatırım Afyon Belediyespor (Ankara)

2 Aralık Pazartesi:

20.00 Anadolu Efes-Galatasaray Doğa Sigorta (Sinan Erdem)

Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi

Yarın:

14.00 Birevim Elazığ İl Özel İdare-Büyükşehir Belediyesi Adana Basketbol (Elazığ İl Özel İdare)

16.00 Fenerbahçe Öznur Kablo-Samsun Canik Belediyespor (Metro Enerji)

17.00 İzmit Belediyespor-Gelecek Koleji Çukurova Basketbol (Kocaeli Atatürk)

1 Aralık Pazar:

13.00 Çankaya Üniversitesi-OGM Ormanspor (Ankara)

15.15 Galatasaray-Beşiktaş TRC İnşaat (Ahmet Cömert)

16.00 Bellona Kayseri Basketbol-BOTAŞ (Kadir Has Kongre Merkezi)

Türkiye Basketbol 1. Ligi

Bugün:

16.30 Anadolu Basket-Samsunspor (TOBB ETÜ)

Yarın:

16.00 Petkimspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (ENKA)

16.00 Konyaspor-Final Gençlik (Selçuklu Belediyesi)

17.00 Lokman Hekim Fethiye Belediyespor-1881 Düzce Belediyespor (Fethiye Beşkaza)

17.00 Semt77 Yalovaspor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor (90. Yıl)

17.00 Akhisar Belediyespor-Merkezefendi Belediyespor (Akhisar Belediye)

17.00 Gemlik Basketbol-Bornova Belediyespor (Gemlik)

1 Aralık Pazar:

14.00 Bandırma Kırmızı-Mamak Belediyespor (Teksüt Kara Ali Acar)

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi

Bugün:

18.00 Bayraklı Belediyespor-Fenerbahçe Gelişim (Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk)

18.00 BOTAŞ Gelişim-Nesibe Aydın (Ankara DSİ Etlik)

Yarın:

14.00 Antalya 07 Basketbol-Sakarya Yükseliş (Muratpaşa Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Yalova VİP-Bosna 34 (90. Yıl)

14.00 Bursa Büyükşehir-Mersin Üniversitesi (Yıldırım Şahin Başol)

15.00 Emlak Konut-Urla Belediyespor (Complex İstanbul)

15.00 Edremit Belediyesi Gürespor-Mardin Büyükşehir Başak (Edremit)

1 Aralık Pazar:

16.00 1881 Düzce Belediye-İstanbul Üniversitesi (Kalıcı Konutlar Merkez)

basketbol, Türkiye, Aralık, Spor

Kaynak: Hürriyet

HABER YORUMLARI
20.01.2020 18:27:15