İlk yerel Kürtçe dizi Şekirok büyük ilgi gördü

Yapımcılığını Mirap Reklam Yayıncılık Radyo TV, yönetmenliğini ise Hacı Çeken'in üstlendiği absürt komedi dizisi Şekirok, yayınlandı. Şekirok yayınlanır yayınlanmaz, sosyal medya platformlarında büyük ilgi gördü.

17.09.2019 21:39

Çekimleri Batman'da yapılan ve Batman'ın ilk profesyonel dizisi olan Şekirok (Şekerleme) ilk bölümüyle yayınladı. Şekirok dizisinde Deno ve Papo gibi kentin tanınmış sima ve sosyal medya fenomenleri rol alırken, gazeteci Osman Çapar da dizi oyuncuları arasında yerini aldı.

"BATMANLI İŞ ADAMLARIMIZ SAHİP ÇIKMALI"

Yapımcılığını Mirap Reklâm Yayıncılık Radyo TV, yönetmenliğini ise Hacı Çeken'in üstlendiği absürt komedi dizisi yayınlandı. Dizi ayrıca YouTube üzerinden de izlenebilecek. Dizi Senaristi (Papo) Mükerrem Akbaş ve Dizi Koordinatörü Mehmet Bardakçı "Batman'ın ilk profesyonel dizisi Şekirok'a, Batmanlılık bilincine sahip herkes sahip çıkmalıdır. Özellikle işadamlarımız, siyasetçilerimiz ve kültür sanata önem veren kamu kurum ve kuruluşlarımızın, dizinin devam etmesi için bize destek vermesini bekliyoruz. Sponsor desteği beklerken, YouTube kanalımıza abone olarak da destek olabilirsiniz" dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Batman'ın ilk profesyonel dizisi Şekirok, YouTube'da yayınlanır yayınlanmaz sosyal medya kullanıcıları tarafından büyük ilgi gördü.

İlk yerel Kürtçe dizi Şekirok büyük ilgi gördü

Batman, Magazin

YORUMLAR(38)
DİYARBEKIR:gerçek kürt islamla anılır bu saçmalıklarla değil neymiş kürtçe konuşuluyormuş ulan bizene neyse kahrolsun pkk diyelim yine
X:Beynim yok yorumu
ADINIZI YAZIN:Allahim fasizim bir hastalik oldugunuda gorduk
BİLU:ULAN KURT KURT DUSTUNUZ YOLA KENDI DOGUP BUYUDUGUNUZ MEMLEKETINIZIN DILINI BILE OGRENMIYORSUNUZ NANKORSUNUZ SADECE SIZ MI VARSINIZ ULKEMDE HEP ISYAN VE GALLESSINIZ TC BILE DEMEK ZORUNUZA GIDIYOR BIRAKIN SU KIROLUGU ULKENIZE SAHIP CIKIN YOKSA TC GIBI CIFLIK BULAMAZSINIZ
TİMUÇİN:kro dizisi
34:SIMDI, KÜRTCE YAYINIMIZ, FILIMLERIMIZ, TÜRKÜLERIMIZ VAR OKULLARIMIZ VAR ONUN ICIN SIMDI DE TOPRAK ISTIYORUZ DERSINIZ ISIN ICINDEN CIKACAGINIZI SANIRSINIZ AMA YANILIRSINIZ. . . TÜRK MILLETI YUTMAZ BU OYUNLARI.
34.5:Sakin ol şampiyon!. . . Hadi kendine bi wiski al ve rahatla
CECU:34 hepsi senin olsun hepsini sen al dünyada senin olsun:)))))))))))
CANAN MELİS:kürt diye bir ırk yoktur karda çıkan kart kurt sesinden türeyen türkçe bir kelimedir kürt bilimsel bir gerçekten bahsedorum mıne heze gıne to anladınızmı
S.B.H:Vay be turkce ve kurtceyi astik sayinseyirciler..karsinizda ingilizce...var sizde anlamak?
Tüm 38 yorumu okumak için tıklayın