Batman: Türkiye 3. Futbol Ligi

Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta Mücadele Eden Batman Belediyespor'da Teknik Direktör Alaattin Arslan, Görevinden İstifa Etti.

09.10.2006 17:28 | Son Güncelleme: 09.10.2006 17:28Batman: Türkiye 3. Futbol Ligi
Türkiye 3. Futbol Ligi 1. Grup'ta mücadele eden Batman Belediyespor'da teknik direktör Alaattin Arslan, görevinden istifa etti.

Teknik Direktör Arsan'ın Kilis Belediyespor maçında alınan 1-1'lik sonuçtan dolayı takımdan kendi kararı ile istifa ettiği öğrenildi. Batman Belediyespor Basın Sözcüsü Hüseyin Tüzer, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Teknik Direktör Alaattin Arslan'ın yönetim kurulu ile yaptığı görüşme sonucunda karşılıklı anlaşarak görevinden ayrıldığını söyledi. Tüzer, büyük paralar harcanarak yapılan transferlerle takımı 2. Lig B Kategorisi'ne çıkarma hedefi için anlaştıkları Alaattin Arslan ile son haftalarda alınan kötü sonuçlardan dolayı yollarını ayıldıklarını belirtti.

Son iki haftadır alınan kötü sonuçlar neticesinde böyle bir karar aldıklarını açıklayan Basın Sözcüsü Hüseyin Tüzer, "Lig başında bizim belirlediğimiz hedefler vardı. Ligde şu anda hak etmediğimiz yerdeyiz. Ama çok da kötü durumda değiliz. Takımdaki uyum sorunu ve şanssızlıklar bizi olumsuz etkiledi. Son zamanlarda da oklar teknik direktör üzerinde yoğunlaştı. Biz de takımda bir kan değişikliğinin olması için yeni bir karar aldık. Bu da son derece doğal. Bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

Tüzer, yönetim olarak teknik direktör arayışı içerisine girdiklerini ifade ederek, takımı, Aksarayspor maçına ise yardımcı antrenör Mehmet Sevim'in hazırlayacağını sözlerine ekledi.


Kaynak: İHA

21.02.2020 06:47:09