Batuhan Düz Koşuda Hocasını Bile Geçemiyor!

Batuhan Karadeniz, Davraz kampında fazla kiloları nedeniyle eleştirilerin hedefi oldu.

22.07.2013 10:40 | Son Güncelleme: 22.07.2013 10:40Batuhan Düz Koşuda Hocasını Bile Geçemiyor!
Transfer literatürüne 'performansa dayalı şartlı garanti ücret' deyimini kazandıran Batuhan Karadeniz, son durak olarak geldiği 'da da 'durak'lama döneminden kurtulamadı ve umutlar giderek zayıflıyor.

KADROYA GİRME İHTİMALİ ÇOK ZAYIF

3 yıllık imza atan ve ilk yıl için 750 bin TL 'performansa dayalı şartlı, garanti ücret' artı maç başı 20 bin 833 TL alacak olan Batuhan Karadeniz öyle görünüyor ki, bu sezon da kadroya giremeyecek. Her gittiği takımda "Yeni bir başlangıç yapmaya geldim" diyerek kolları sıvayan Batuhan Karadeniz, Davraz kampında fazla kiloları nedeniyle çok eleştirildi. Hami Mandralı'nın özel olarak çalıştırdığı Batuhan Karadeniz yorucu idmanlardan, "Hocam kulağımdan bile nefes alıyorum" diyerek şikayetini dile getirmişti.

Batuhan Karadeniz'in şu anki görüntüsü de Davraz kampındaki formsuz durumundan farklı değil. Hâlâ fazla kilolarını atamayan Batuhan, düz koşularda da yine takımın en arka sıralarında kalmaya devam ediyor. Öyle ki bazen hocalarından bile geride kalıyor. Batuhan Karadeniz bu performansıyla Trabzonspor'la imzaladığı 3 yıllık anlaşmayı tamamlayamayacak gibi görünüyor.

BÖYLE GİDERSE KENDİSİ KAYBEDER

Bu konuda görüşlerini aldığımız bir Trabzonsporlu yönetici de Batuhan'ın durumundan fazla umutlu olmadığını gösteren bir ses tonuyla şu ifadeleri kullanıyor: "Bu Batuhan için iyi bir şans. Değerlendirirse hem kendisi için hem bizim için iyi olur. Değerlendiremezse de kaybeden Trabzonspor değil, kendisi olur. Kimsenin ona inancı kalmaz."(Akşam)

Batuhan Karadeniz, Trabzonspor, Spor

Kaynak: Haberler.Com

HABER YORUMLARI
29.02.2020 16:53:36