14 Mart 2018, 22:45

Bayern Münihli Mats Hummels, Beşiktaş Taraftarına Hayran Kaldı

Bayern Münih'in Alman futbolcusu Mats Hummels, kariyerinde karşılaştığı en gürültülü stadın Vodafone Park olduğunu dile getirdi.

Şampiyonlar Ligi son 16 turunda  Beşiktaş'ı geçerek adını çeyrek finale yazdıran  Bayern Münih'in tecrübeli defans oyuncusu  Mats Hummels, karşılaşmanın ardından Beşiktaş taraftarlarından övgüyle bahsetti.

"GÖRDÜĞÜM EN GÜRÜLTÜLÜ STAT"

Alman futbolcu, Beşiktaş taraftarlarından çok etkilendiğini belirtirken "Gerçekten harika bir duyguydu. Sesleri soyunma odasına kadar geliyordu. Şimdiye kadar karşılaştığım en gürültülü stat burası. Burada oynamak çok güzeldi." sözlerini kullandı.

"FİNAL NEDEN OLMASIN"

Şampiyonlar Ligi'nde finale kalabileceklerini söyleyen Hummels, "Şampiyonlar Ligi'ne final neden olmasın? İsteğimiz önce yarı finale kalmak. Hangi takım çıkarsa çıksın, bize fark etmez. Artık eşleşmeyi bekliyoruz." dedi.

"BÖYLE BİR ATMOSFERİ SEVMEMEK MÜMKÜN DEĞİL"

Öte yandan Mats Hummels, 3-1 kazandıkları Beşiktaş maçının ardından stadın atmosferine olan hayranlığını sosyal medya hesabından payaştığı bir fotoğrafla da dile getirdi. Hummels,  Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Beşiktaş'ınki gibi bir atmosferi sevmemek mümkün değil" sözlerini kullandı.

Bayern Münih,Beşiktaş,Mats Hummels
14 Mart 2018 Çarşamba 22:45YORUMLAR (16)
ULTRA ASLAN ??: Rakip gol atıyor tinerciler alkışlıyor adamlar oyüzden hayran kaldılar stadın atmosferine
ULTRA ASLAN ??: Takım iki maçta 8 golyemiş tinerciler hala alkışlıyor anlaşılan tineri fazla çekmişler Her takım maç kaypeder iyi oynayıpta adamlar istese farklı kazanabilir si sizin bizim farkımız bu biz takım kötü oynarsa protesto etmekte tarafın gayet doğal hakkıdır bu dünyanın her yerinde böyledir oyüzden diyorumki hiçbir zaman Avrupa’da başarılı olamazsınız
ÇİRKEFSARAY: alem beşiktaşa hayran kalıyor. işte büyük takım olmak böyle birşey. Gurur duyuyorum böyle bir takımın taraftarı olduğum için iyi ki köy adını googleden öğrendiğimiz köy takımlarına elenen takımların taraftarı değilim. Büyüksün KARTALIM
  • UBERE DEVAM : herkes çok iyi çok güzel stad atmosfer deyip sizi kandırıyo..sonuç ne bılıyomusun aslında adamlar iki maçta 8 tane atıp gidiyor
KEQİR: iki maçta 8 gol yemiş, editör de hala gaz peşinde yok o hayranmış, yok bu hayranmış
Tüm 16 yorumu okumak için tıklayın