19 Mart 2017, 10:58

BBC'deki Canlı Yayın Kazasının Yerli Versiyonu İzleyenleri Güldürüyor

Son günlerde çok sayıda izlenen BBC'deki canlı yayın kazasını bir de Erzurumlunun gözünden görün! Fenomen ekip, dünyada ses getiren videonun yerli versiyonunu yaptı.

Sosyal medyanın son günlerde popüler ekibi Erzurumlu tiyatro ekibi, bu sefer de BBC canlı yayındaki kazanın yerli versiyonu ile sosyal medyanın dikkatini çekti.

SON GÜNLERDE FENOMEN OLDU

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi Genel Sanat Yönetmeni Emrah Çılgı ve ekibi son günlerin en çok konuşulan isimleri oldu.  ABD'de öğrencileriyle tek tek kendine has hareketlerle selamlaşan öğretmenin yerli versiyonunu, ardından da piyano çalarken korkan adam videosunun yerli versiyonunu  Erzurum'da bağlama çalarken korkan adam olarak çeken ekip, şimdi de BBC canlı yayındaki kazanın yerli versiyonu ile sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor.

İSTEK ÜZERİNE HAREKETE GEÇİYORLAR

BBC'nin canlı yayını sırasında odaya bir anda çocuklarının ve onları dışarı çıkarmaya çalışan eşinin girmesiyle tüm dünyanın gündemine oturan Prof. Dr. Kelly'nin parodisini hazırlayan Emrah Çılgı ve ekibi, izleyenlerden tam not aldı. Gelen istekler üzerine sosyal medyada ilgi gören videoların yerli versiyonunu çekerek paylaştıklarını ifade eden Çılgı, "Geçtiğimiz günlerde öğrencileriyle tek tek kendine has hareketlerle selamlaşan öğretmenin yerli versiyonunu çekip paylaştık. Bu video oldukça fazla rağbet gördü. Şimdi de ikinci videomuz bağlama çalarken korkan adamı çektik. Bu video da ilgi gördü. Üçüncü videomuz da BBC canlı yayındaki tatlı bir kazanın yerli versiyonu oldu" dedi.

19 Mart 2017 Pazar 10:58YORUMLAR