13 Ocak 2019, 01:29

Vicdansız Anne, Bebeğini Terminal Tuvaletine Bırakıp Kaçtı

Batman'da bir kadın, bebeğini terminal tuvaletine bırakarak kaçtı. Ağlama sesini duyan görevliler durumu polise bildirdi. Ekipler annenin bulunması için çalışma başlattı. Talihsiz bebek ise, tedbir amacıyla hastaneye kaldırıldı.

Batman'da bir kadın, beraberinde getirdiği bebeği terminal tuvaletine bırakarak kaçtı. Bebek, olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü. Polis, kadının bulunması için çalışma başlattı.

BEBEĞİNİ TERMİNAL TUVALETİNE BIRAKIP KAÇTI

Olay, dün akşam saatlerinde Batman Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde yaşandı. Edinilen bilgilere göre bir kadın, beraberinde getirdiği bebeği, terminalin tuvaletindeki bir kabine bıraktıktan sonra hızla uzaklaşarak kayıplara karıştı.

BEBEK SESİ DUYAN GÖREVLİLER DURUMU POLİSE BİLDİRDİ

Kısa süre sonra bebeğin ağlama sesini duyan görevliler, durumu polise bildirdi. Bunun üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

POLİS, ÇALIŞMA BAŞLATTI

Sağlık ekipleri bebeği tedbir amacıyla Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesine kaldırdı. Polis ise, olayla ilgili çalışma başlattı.

ANNENİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Terminalin güvenlik kameralarını inceleyen polis, bebeği bırakan şahsın M.E. olduğunu belirledi. Şahsın, terminale Diyarbakır'dan geldiği de belirlendi. M.E.'nin bulunmasına yönelik çalışmaların sürdüğü de öğrenildi.

Bebek,Polis,Batman
Kaynak: İHA

YORUMLAR