Bebekken iki ayağı kesilen 9 yaşındaki İngiliz kız podyuma damga vurdu

Bebekken yaşadığı hastalıktan dolayı iki ayağı kesilen 9 yaşındaki İngiliz kız Daisy-May Demetre, resmi olarak New York Moda Haftasında podyuma çıkan iki ayağı kesik olan ilk kişi olarak tarihe geçti.

10.09.2019 16:30

Lulu et Gigi markası için podyuma çıkan ve bu ay içinde Paris Moda Haftası etkinliğinde Eyfel kulesinin üzerinde podyuma çıkacak olan Daisy-Nay'in babası Alex, kızının gerçekten muhteşem olduğunu ve her zaman kendisi ile gurur duyduğunu söyledi.

ÜNLÜ TASARIMCI TARAFINDAN KEŞFEDİLDİ

Kamış kemiğindeki sorundan dolayı ayakları kesilen Daisy, 8 yaşındayken Londra'da katıldığı Londra Çocuk Moda haftası etkinliğinde podyuma çıkmıştı. Podyumda kendisini keşfedenLulu et Gigi markasının tasarımcısı Eni Hegedus-Buiron tarafından New York Moda haftasına davet edildi.

Bebekken iki ayağı kesilen 9 yaşındaki İngiliz kız podyuma damga vurdu

New York, Paris, Moda, Magazin

YORUMLAR(15)
TÜLAY:kuzum benim
KÜBRA:ÇOK TATLI BİR KIZ. İNŞ HEP MUTLU OLUR
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS:bu kız çocuğu çok şanslı. . . . Bunun gibi çoookkkkk gariban insan var. . . Birileri de onların elini tutsa. . . Ne büyük bir sevap. . Çocuk sevindirmenin sevabı ölçülmez. . . . Kenan Sofuoğlu gibi sonradan görmeler lüks arabalarla meclis önünde gösteri yapıyorlar ha ne var biraz da gariban sevindirse birilerine böyle protez yaptırsa ilaç alamayıp ölenlere ailesinin gözlerinin önünde eriyen çocuklara bir el uzatsa. . . Ah be zenginler aklınız yokta fikrinize ne oldu öbür tarafa yatırım yapsanız nolur. . . . .
ÇAPAÇIPA:Yüzyılardır bilinçli bir şekilde bombaladıkları müslümanların çocuklarının çoğu bu halde. Onları podyuma çıkarsanıza. Olmaz değil mi? Şerefsizler
SELCUK CAN:siz müslumanlar hep fitnesiniz akliniz fikriniz çakma muslumanliktan öte değil
0101:bizim serefsizlerde gazileri sakatlari hirpalar otobüse almaz lokallere sokmazlar. . . . . .
KAMBOÇYALI:maşallah ya ne tatlı cocuk umarım kaderi daha da güzel olur.
ADINIZI YAZIN:BENİM DİĞER YANIM SURİYE IRAKA BİR BAKIN MİLYONLARCASI BÖYLE AMA SES ÇIKARAN NEDE OLSA MÜSLÜMAN DİYE DÜNYAYA BAK HELE DÜNYAYA
HASANNN:haklısın ancak her cocuk islam fıtratı üzerine doğar. butun cocuklar saftır temizdir
ŞIPIDIK:Yazık, kıyamam :(
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın