Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin'den Zalim İstanbul itirafı

Tepki çeken bekaret sahnesiyle gündeme gelen Bahar Şahin'den Zalim İstanbul itirafı geldi. Şahin, tepki çeken sahnenin çekimlerinden sonra çok ağlamış.

10.09.2019 13:31

Kanal D'nin iddialı dizisi Zalim İstanbul seyircisiyle buluştu. Farklı senaryosuyla farkını ortaya koyan dizinin genç yeteneklerinden Bahar Şahin'den geçtiğimiz sezon bekaret sahnesiyle ilgili ilginç bir itiraf geldi. Antakya'da yaşayan ve İstanbul'a göç etmek zorunda kalan Seher'in 3 çocuğundan biri olan Ceren karakterine hayat veren Bahar Şahin, güzelliğinin yanı sıra oyunculuğu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

"ÇEKİMLERDEN SONRA ÇOK AĞLAMIŞ"

Evin oğlu Cenk Karaçay ile bekaret sahnesi gündem olan Bahar Şahin meğer o sahne sonrası çok utanmış. Hatta sahnenin çekimi sırasında yönetmen Cevdet Mercan'a dönüp "Hocam siz bakmasanız" diye seslenmiş. Bahar Şahin, ayrıca çekimler sonrasında eve gidince çok ağlamış ve çok utanmış.

Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin'den Zalim İstanbul itirafı

Bahar Şahin, İstanbul, Kanal D, Magazin

YORUMLAR(42)
CİMBOMLUU:Bu sahneleri bu anları çekip yayınlamak hangi zihiniyete ve hangi akla sigar ??herşeyden önce İslam ulkesiyiz biz yazık ki ne halledeyiz edep. Ve namus kalmamış para uğruna yaptığınız çirkinlikleriniz haddi hesabı yok o paranın varlığında bogulun inşallah !!!
MEMED MEMEDOV:Sanki turkye dizlerinde ilk olan bisey hep porno cekyolar alşdiq artiq birde duşnyorum bunlarin aylesi ne diyor
CENK KARAÇAY:O an hiçte öyle hareket etmiyordun ??????
NE OLDU BU OSMANLIYA:ne edep ne haya bu diziler mahvetti degerlerimizi. bizi ahlaksızlar sayesinde tükendik
EKREM:Komik bir açıklama.Senaryo denen bir sey var okumadinmi rolunu bu sahnenin cekilecegini bilmiyormuydun.Utanmiş mış ağlamışmış geç bunlari.
YÖNETMEN:ULAN 80 MİLYON ''DAN UTANMIYORSUN DA BENDEN Mİ UTANIYORSUN
YAPIMCI-BİROL:ya kardeşim, 80 milyonun izleyeceğini nerden bilsin. o sadece oradaki kişilerin izlediğini zannedecek. o yüzden utanıyo.
SENARİST:KOPTUM LANNNN
DD:dogru dedin dogru tespit
ZUAHAHAH:PUHAHA
Tüm 42 yorumu okumak için tıklayın