Komşusu olan genç kızı darbeden bekçi görevden uzaklaştırıldı

Burdur'da bir bekçi, komşusu olan genç kızı dün akşam görüşmeye çağırdı ve darbetti. Hastaneye giden genç kızın şikayeti üzerine hakkında adli ve idari işlem başlatılan bekçi görevden uzaklaştırıldı.

28.05.2020 10:41 | Son Güncelleme: 28.05.2020 14:05

Burdur'un Bucak ilçesinde, komşusu N.A. adlı genç kızın kendisini darbettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu, çarşı ve mahalle bekçisi A.U, görevden uzaklaştırılırken hakkında adli ve idari soruşturma başlatıldı.

GENÇ KIZI DARBETTİ

Bucak ilçesinde dün akşam N.A. adlı genç kız, bekçi olan komşusu A.U. ile görüşmeye gittiğini ve darbedildiğini iddia etti. Önce Bucak Devlet Hastanesi'ne giden N.A. ardından polise başvurarak, A.U. hakkında şikayette bulundu. Olayın ardından hukuki süreç başlatılırken, Bucak Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamayla genç kızı darbettiği öne sürülen bekçi A.U.'nun görevden uzaklaştırıldığı, hakkında idari ve adli soruşturma başladığı duyuruldu.

GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI

Açıklamada, "Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğünde çarşı ve mahalle bekçisi olarak görev yapan A.U.'nun bir vatandaşımıza hakaret ve darp eyleminde bulunduğu iddiasıyla ilgili olarak A.U. hakkında idari ve adli soruşturma başlatılmış, ayrıca görevden uzaklaştırılmış ve konuyla ilgili idari tedbirler alınmıştır" denildi.

Komşusu olan genç kızı darbeden bekçi görevden uzaklaştırıldı

Kaynak: DHA

Yorumlar (23)
SALAKLAR: Gercekten boş konusuyorsunuz burda konuscaginiza gidin olun olabiliyorsaniz haberin altinda ne oldugunu bilmeden konusuyorsunuz boş boş maasta helal yaptiklari işte gözü olan buyursun olsun kedi gibisiniz mındar edin ulasamadiginiz yeri
MESELA: Merakta ediyorum, Bu Bekçilik mesleği madem bu kadar gerekliydi yıllar önce neden kaldırıldı. Herhalde kişilere göre iş bulmak için, gerekli olduğu anlaşıldı. .
VATANDAŞ RIZA: bekçilik derhal kaldırılsın dünyanın hangi bi yerinde var böööle acaip bi şey polisler zaten yeterli