Belçim Bilgin, efsane dizi Behzat Ç.'nin kadrosuna dahil oldu

BluTV'nin özel yapımı olarak geri dönmeye hazırlanan efsane dizi Behzat Ç.'nin kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Başarılı oyuncu Belçim Bilgin, efsane dizinin kadrosuna dahil oldu.

21.06.2019 15:12 | Son Güncelleme: 21.06.2019 16:23

Türkiye'nin sevilen kadın oyuncularından Belçim Bilgin, 'Behzat Ç.'nin çok yakında BluTV'de yayınlanmaya başlayacak yeni sezonunda yer alacak.

PAVYONDA ÇALIŞAN ŞARKICI KADINI CANLANDIRACAK

Erdal Beşikçioğlu'nun başrolünde yer aldığı ve kendisine Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi başarılı isimlerin eşlik ettiği dizinin kadrosuna son olarak Belçim Bilgin katıldı. Bilgin, dizide bir pavyonda çalışan şarkıcıyı canlandıracak. 9 bölümden oluşan yeni sezonun çekimleri tamamlandı.

Belçim Bilgin, efsane dizi Behzat Ç.'nin kadrosuna dahil oldu

ÇOK YAKINDA İZLEYİCİSİYLE BULUŞACAK

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem'in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar'ın oturduğu 'Behzat Ç.'nin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV'de izleyicilerle buluşacak.

Belçim Bilgin, efsane dizi Behzat Ç.'nin kadrosuna dahil oldu
Belçim Bilgin, efsane dizi Behzat Ç.’nin kadrosuna dahil oldu

Kaynak: Bültenler

Yorumlar (4)
ZEYNEP ASLİ: Belçim Bilgin sevilmiyooor;niye bu kadar zorluyorlar anlamıyorum. Erdal Beşikçioğlu gibi iyi bir oyuncunun partneri nasıl oldu???Belçim varsa biz yokuz. . Belçim çok antipatik ve kötü oyünlü, yapmacık. . .
A: Başka kişi bulamamışlar mı
UCUBE: BluTV de olması iyi olmamış. . .