"Galatasaray'da kalacağım" diyen Belhanda'dan kafa karıştıran talep

Dün Twitter'dan "Galatasaray'dan ayrılmayacağım" diyen Younes Belhanda'nın, menajerine "4.5 milyon euroluk teklif gelirse kabul ederim" dediği iddia edildi.

17.01.2020 07:48 | Son Güncelleme: 17.01.2020 11:01

Teknik heyetin kadroda düşünmediği isimlerle yollarını ayırmayı planlayan , bu bağlamda Nagatomo ve Mariano ile görüşürken, Belhanda'yı da teklif gelmesi halinde gelir elde ederek göndermeyi düşünüyor. Faslı yıldız aslında geçen sezon El İttihad ile yıllık 5 milyon euro karşılığında anlaşmış ancak Fatih Terim'in "22. şampiyonluk için sana ihtiyacım var" demesi üzerine kalmaya karar vermişti.

GALATASARAY'A GELEN RESMİ BİR TEKLİF YOK

Yıldız oyuncu için bu sezon da El İttihad ve El Nasr kulüpleri nabız yokluyor ancak henüz G.Saray'a gelen resmi bir teklif yok. Yıllık 4 milyon Euro kazanan ve 1.5 yıllık sözleşmesi bulunan Belhanda, El İttihad ve En Nassr kulüplerinden 4.5 milyon Euro talep etti. Tecrübeli oyuncunun menajerine, "Ancak 4.5 milyon euroluk teklif gelirse kabul ederim" dediği öğrenildi. Öte yandan Belhanda, bir tweet atarak "Bahse girerim ki takımda kalacağım! Sezonun ilk devresi zorluydu ancak alınacak üçüncü bir şampiyonluğum var" ifadelerini kullandı.

GALATASARAY DÜNYA DEVLERİNİ GERİDE BIRAKTI

Denetim ve mali değerlendirme firması KPMG, Avrupa'nın sekiz büyük futbol ülkesinin şampiyonlarının yıllık mali tablolarını kıyasladığı "Avrupa Şampiyonları 2020" başlıklı raporunu yayınladı. Rapora göre G.Saray, kadro masrafı/işletme geliri oranında %49 ile sekiz Avrupa şampiyonu arasında ikinci takım oldu. Net kar/zarar dengesinde 5 milyon Euro'luk kara geçmek için önceki sezona göre 54 milyon Euro'luk artı değer sağlayan sarı kırmızılılar, bu alanda da diğer yedi Avrupa şampiyonu arasından sıyrılarak ilk sırayı aldı.


Younes Belhanda, Galatasaray, Ali Naci, Spor

Kaynak: Hürriyet


HABER YORUMLARI (13)
IHTIYAR:BU SENE MAYIS SİZN OLMIYCAK ŞİKE SARAY,
FENER KOLİK:Bir gün herkes Fenerbahçeli olacak
CEYHANLI:Gönderin pafa zaten Fatih terim dönemlerinde başarı geliyor ama hep boş transferler ile klüp zarar ediyor
ADINIZI YAZIN:Defolsun gitsin.
DERİN FUTBOL:Tam Fatih Terimlik bir futbolcu
UWWUWOOOUWWOOWUUUWUU:belhanda 1 günde hemen sattı galatasarayı para için kalmış
CUMBUR:YOK BE ARKADAŞ. . . YANLIŞ ANLAMIŞSIN. . . . BELHANDA DOĞUŞTAN GALATASARAYLIDIR. . . GATTA BÜYÜK BÜYÜK DEDESİ GALATASARAYIN KURUCULARINDANDIR. . . .
KSK Lİ MESUT:Bulmuş 15 - 20 milyon yarım akıllı conconları bırakırmı hiç...
KSK Lİ MESUT:Bu conconların mideleri geniş. küfür eden futbolcuyu alkışlarlar...
DOBRA:hem gs taraftarına küfür et hem takımda kal , birde fatih arkanda dursun gs''de midesi olan delikanlı yokmuş
Tüm 13 yorumu okumak için tıklayın
18.01.2020 08:40:38