Norveç Kralı 5'inci Harald'ın damadı Shaman Durek: Ben de Atatürk hayranıyım

Norveç Kralı 5'inci Harald ile Kraliçe Sonja'nın kızları Prenses Martha Louise, nişanlısı Shaman Durek'le çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. Durek, kendisine hediye edilen Atatürk fotoğrafını görünce ne kadar hayran olduğunu anlattı.

19.08.2019 14:58 | Son Güncelleme: 19.08.2019 15:16

Norveç Kralı 5. Harald ile Kraliçe Sonja'nın kızları Prenses Martha Louise, nişanlısı Shaman Durek'le çıktığı Bodrum tatiline devam ediyor. Türkiye'nin turizm elçisi Benan Saraç, çift onuruna önceki akşam bir otelde yemek daveti verildi.Atatürk'ün fotoğrafı hediye edilen Durek, Atatürk'e hayran olduğunu söyledi.

ATATÜRK'E HAYRAN OLDUĞUNU ANLATTI

Geceye Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı. Prenses'e çiçek takdim eden Aras, çifte ayrıca Bodrum mandalina lokumu ve mandalinadan üretilen reçellerden hediye etti. Çifti en çok sevindiren hediye ise Atatürk fotoğrafı oldu. Saygıyla eğilerek fotoğrafı eline alan Durek, Atatürk'ü tanıdığını, onun çok güçlü, saygın bir lider olduğunu bildiğini ve kendisinin de bir Atatürk hayranı olduğunu söyledi.

Norveç Kralı 5. Harald'ın damadı Shaman Durek: Ben de Atatürk hayranıyım
Norveç Kralı 5’inci Harald’ın damadı Shaman Durek: Ben de Atatürk hayranıyım

Kaynak: Hürriyet

Yorumlar (22)
YORUMSUZ: Helal olsun elim gavuru bile atamiza saygi gösteriyor birtek bizin siyasetciler atatürke karsi vikiyorlar
TURK: Elin gavuru sevsin sizi
3 0
IRFAN: Mandela zamaninda Atatürk in Plaketini istememisti, Türkiye de tatil yapacak yerde Afrikaya gitselerdi , daha uygun olurdu, iclerini kararttilarsa bize ne.