Benan Mahmutyazıcıoğlu, eşiyle ilişki yaşayıp ayrılan Ece Erken'e gönderme yaptı

Ece Erken, evli olan Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı ilişkiyi bitirdi. Mahmutyazıcıoğlu'nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu, ayrılığın ardından çocuklarıyla fotoğrafını paylaşarak "Sakin kaldığın zaman taşlar yerine oturuyor" diyerek Erken'e gönderme yaptı.

01.05.2020 15:44 | Son Güncelleme: 01.05.2020 16:04

Ünlü sunucu Ece Erken, evli ve iki çocuk babası Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyince ilişkisini noktalamaya karar verdi. İlişkisini bitirmesine rağmen Mahmutyazıoğlu'nun eşi Benan Hanım ile Ece Erken arasındaki sular durulmadı.

"SAKİN KALDIĞIN ZAMAN TAŞLAR YERİNE OTURUYOR"

Mahkemelik olan ikiliden Benan Mahmutyazıcıoğlu, eşi ve Ece Erken'in ayrılmasından sonra manidar bir paylaşımda bulundu. Instagram hesabından çocuklarıyla birlikte olduğu fotoğrafını paylaşan Benan Hanım, "Sakin kaldığın zaman, hayat senin yapmak istediğin şeyi çok güzel şekilde önüne seriyor. Sonunda kılını bile kıpırdatmadan tüm taşların yerini oturuşunu seyrediyorsun. Herkesin ve her şeyin zamanı var" dedi.

Benan Mahmutyazıcıoğlu'ndan eşiyle ilişki yaşayıp ayrılan Ece Erken'e gönderme yaptı

ECE İÇİN TEDBİR KARARI ALDIRMIŞTI

Geçtiğimiz Mart ayında Ece Erken'in Mahmutyazıcıoğlu çiftinin evine giderek araçlarına zarar verdiği görüntüler ortaya çıkmıştı. Bu görüntüleri Instagram hesabından yayınlayan Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırmıştı.

Benan Mahmutyazıcıoğlu, eşiyle ilişki yaşayıp ayrılan Ece Erken’e gönderme yaptı
Yorumlar (73)
DOKTOR: Benim esim beraber calistigi evli ve turbanli bir kadinla beni aldattiyormus uzun suredir. Mesajlari gorfum cep telefonunda.kadini ordaki numaradan aradim.kocamla yasadigi herseyi yuzsuzce ve ahlaksizca anlatti.ben de bu ahlaksiz kadinin kocasina mesajlarinin fotografini yolladim. Ahlaksizlik kadin ve erkekte cok ciddi olarak artiyor.Allah larindan bulsunlar sma bu dunyada da ceza ceksinler
DOKTOR: Suc aldatan ahlaksiz erkek ve beraber aldattigi ahlaksiz kadinindir Aldatilanin değil
EMİNE: 3 Yil önce bir bir adamla aşk yaşamaya başladım bir ay içinde evlilikten bile bahsetmeye başlamıştı, evli olduğu ortaya çıkınca ayrılmak istediğimde peşimi bırakmadı türlü yalanlar yeminlerle, affetmedim ayrıldım. Duydum ki başka bir kadınla aşk yaşamaya başlamış yine. Karısı gözyaşları içinde bana anlatmıştı hatta, başta beni suçlayan karısı. Anlamış ki adam böyle. Kendisine demiştim Emine sen sonra Fadime çıkar diye. Aynen çıkmış.