Benim Festivalim'de, 21 Yaş Altı Gençler Eğlenceye Boğulacak!

İstanbul'un tek 21 yaş altı festivali "Benim Festival"im bu sene de birbirinden renkli, eğlenceli ve bol müzikli içeriği ile gençlerle eğlenceyi doruğa ulaştıracak…

17.10.2018 10:57 | Son Güncelleme: 17.10.2018 11:01Benim Festivalim'de, 21 Yaş Altı Gençler Eğlenceye Boğulacak!

SAHNE EN SEVİLEN İSİMLERİN!

Türk rock müziğinin en başarılı şarkıcı - söz yazarlarından , An, Çok Çok, Dudak gibi parçaları, muhteşem sahne şovuyla milyonların kalbinde taht kuran Edis ve Cevapsız Çınlama, Sen Olsan Bari, Yalnız Çiçek'le kırılması zor rekorlara imza atarak dünya izlenme listelerine adını yazdıran Aleyna Tilki "Benim Festivalim"de hafızlardan silinmeyecek performanslarıyla eğlenceyi doruklara taşıyacaklar.

Alternatif rock müziğin sempatik mütevazi grubu Yok Öyle Kararlı Şeyler ve internet üzerinden paylaştığı kısa ve etkili cover'larıyla dinlemeye doyamadığımız Ekin Beril festival sahnesinin sevilen isimleri arasında.

ARALIKSIZ, TÜM GÜN EĞLENCE!

Gençlere yönelik hazırlanan festival akışında gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında yer alan color-up aktivitesi, 'nin ilk ve en büyük inovasyon topluluğu Makers Türkiye ile kodlama ve 3d tasarım atölyesi, muhteşem söyleşilerve kay kay alanı ile eğlence tavan yapacak.

"GEÇ KALMA, 20 EKİM'DE GÖRÜŞÜRÜZ…

Türkiye'nin en büyük gençlik festivali olan ve URU organizasyonu ile KüçükÇiftlik Park'ta gerçekleşecek festivalin biletleri Biletix'te!


Türkiye, Teoman, Güncel

Kaynak: Bültenler

26.01.2020 20:37:22