08.05.2016 21:34

Berberlerin Usturalı Kavgası: 2 Yaralı

Berberlerin Usturalı Kavgası: 2 Yaralı

Aydın'da berber Mustafa Kurnaz, kendisinden izinsiz dükkanını açan eski çalışanı Ferit Temel'le ustura ve sopalarla kavga etti. Her iki berber de yüzünden yaralandı.

Aydın'da, iş yeri sahibi Mustafa Kurnaz (43) ile kendisinden izinsiz olarak berber dükkanını açan eski çalışanı Ferit Temel (34) arasındaki tartışma usturalı kavgaya dönüştü. Her ikisi de yüzünden yaralanan berberler hastaneye kaldırıldı.

GELEN TELEFONLA ŞOK OLDU

Olay, bugün saat 19.30 sıralarında Kurtuluş Mahallesi Eski Garaj Caddesi'nde meydana geldi. Pazar günleri sahibi olduğu berber dükkanını açmayan Mustafa Kurnaz kendisine gelen telefonda iş yerinin açık olduğunu ve içeride müşteri olduğunu öğrendi. Şaşkınlıkla evinden iş yerine gelen Kurnaz, eski çalışanı Ferit Temel'in iş yerini açtığını ve müşteri kabul ettiğini gördü.

USTURALARLA SALDIRDILAR

Tartışmaya başlayan iki berber de birbirlerine ellerine geçirdikleri usturalarla saldırdı. Yüzlerinden yaralanan Kurnaz ve Temel sopalarla birbirlerine vurarak kavga etti. Kavgayı görenlerin haber vermesiyle olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

İKİ BERBER HASTANEYE KALDIRILDI

Yüzlerinden yaralanan iki berber sağlık ekiplerinin müdahalesinden sonra ambulansla Aydın Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedaviye alınan berberlerin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA
3. Sayfa

YORUMLAR