Bergüzar Korel'in Amerika'da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel'den bomba iddia!

Oyuncu Bergüzar Korel'in Amerika'da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel, kız kardeşinin evliliğinin bebek sayesinde devam ettiğini iddia etti.

10.10.2019 10:33

2005 yılında hayatını kaybeden oyuncu Tanju Korel ve Hülya Darcan çiftinin kızları Zeynep Korel, Amerika'da günlüğü 400 TL'ye temizlikçilik yapmaya başladı. Magazin gündemini sarsan bu olaydan sonra Zeynep Korel, Söylemezsem Olmaz programında kız kardeşi Bergüzar Korel'le ilgili çarpıcı bir iddia ortaya attı.

GÜNLÜĞÜ 400 LİRAYA TEMİZLİĞE GİDİYOR

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa'nın özel haberine göre; Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'in kız kardeşi Zeynep Korel, Chicago'ya taşınarak burada hayatına sıfırdan başladı. Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otelcilik mezunu olan Korel, Teksas'taki Rice Üniversitesi'nde Tasarım bölümünü bitirdi ve birçok şirkette yöneticilik yaptı. İki kitap yazan Zeynep, şimdilerde temizlik işçisi oldu. Oturduğu sitede günlüğü 400 liraya evlere temizliğe giden Zeynep, arta kalan vaktinde de saati 70 liraya köpek gezdiriyor.

"EVLİLİĞİ BEBEK SAYESİNDE DEVAM ETTİ"

Bergüzar Korel'in ablası Zeynep Korel, programa yaptığı açıklamada ailesi tarafından dışlandığı için Amerika'da temizlikçilik yaptığını ve kardeşinin evliliğinin bebek sayesinde devam ettiğini iddia etti.

SESSİZLİĞİNİ KORUYOR

Bu gelişmelerden sonra sessizliğini koruyan Bergüzar Korel'in iddialara ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Bergüzar Korel'in Amerika'da gündeliğe giden kız kardeşi Zeynep Korel'den bomba iddia!

Amerika Birleşik Devletleri, Bergüzar Korel, Zeynep Korel, Magazin

YORUMLAR (31)
AKDENİZLİ:BOĞAZİÇİ TURİZM MEZUNU VE EV TEMİLZİĞİNE Mİ GİDİYOR AMERİKADA. . KARDEŞİM DE BOĞAZİÇİ TURİZM MEZUNU TÜRKİYEDE GAYET İYİ BİR YERDE YÖNETİCİ KRAL GİBİ DE YAŞIYOR
ADSIZIM:bu ünlülerin hayatlarıda bi değişik oluyo birisi çok zengin diğeri temizlikçi enteresannn
YM:ben 500 dolar verırım gelsin benim evi temizlesin
TERİM:Yaw hepsine inanıp tamam diyelim, Bengüzar çocuk sayesinde evlilikleri devam ediyor olabilir bu gayet normal bişey. Takıldığım Üniversite mezunu, mastırda yapmış, Üst düzey yöneticilikte yapmış biri Ailesi dışladı Abd gitti yerleşti tamamda Temizlik işleri yapıyor nedir ya ?
ADINI YAZ Y:TERİM. üniversite mezunu olabilir ama ingilizceyi bütün gramatikiyle bilmesi ve biri kefil olması lazım. eğer bu kadar kolay olsaydı herhalde aldığı diplomasını kullanırdı . avrupadada aynı yabancı mülteciler ellerindeki DR. diplomadıyla bile işe giremiyor. önce lisan öğrenmesi ve yaşadığı ülkenin kültürünü bilmesi lazım. . demek istediğim. kolay değil. . . .
RUHİ:ABD den bahsederken neden lira diye tanımlarız ki?
BERGÜZAL K.:günlüğü 400 liradan ayda 12000 lira para kazanıyorsun daha ne istiyorsun
REKLAM MI YAPIYOR:BU İŞTE BİT YENİĞİ VAR!!!! BİRÇOK ŞİRKETTE YÖNETECİLİK YAPMIŞ VE İYİ ÜNİVERSİTELERDE OKUMUŞ. . . VE ŞİMDİ GÜNDELİKİŞİ YAPIYOR. . . FIRTINA ESİYOR
MEHMET YILMAZ:12000 tl eşittir 2000 dolar yani bir kira parası orda
BİR ZAMANLAR ANADOLU:En az 8.000 bin kiraya, Türkiye den çık biraz beyin olarak:)
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın
19.10.2019 14:50:12