Bergüzar Korel, Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı

Eşi Halit Ergenç'le açtığı kafede görüntülenen güzel oyuncu, aleyhine başlatılan linç kampanyası sonrası sosyal medya hesaplarını kapatma kararı aldığını söyledi.

19.09.2015 09:11 | Son Güncelleme: 19.09.2015 12:40Bergüzar Korel, Sosyal Medya Hesaplarını Kapattı

Bergüzar Korel, sosyal medya hesaplarını kapattı. Eşi Halit Ergenç'le 'de açtığı kafede görüntülenen Korel, sosyal medyada aleyhinde başlatılan linç kampanyası sonrası bu kararı aldığını söyledi.

"SEN DE YETİŞTİRİYORSUN BİR TANE"

Geçtiğimiz günlerde bir takipçisinin "Kocanla ağaçlar kesiliyor diye en önden yürüyordunuz. Şimdi fidanlarımız, askerlerimiz gidiyor, sesiniz çıkmıyor. Sen de yetiştiriyorsun bir tane, Allah büyüktür" mesajı ünlü oyuncuyu çileden çıkartmıştı.

"AVUKATLARIMIZ TEK TEK İLGİLENİYOR"

O mesajdan sonra isyan eden Korel, "Herkes sağduyulu olsun, zor bir dönem geçiriyoruz. Sosyal medya hesaplarımı sildim, hiçbir şekilde telefonumda onlarla zaman geçirmiyorum. Sağduyu eksikliği beni kırıyor. Sağduyuya ve birlik olmaya davet ediyorum. Avukatlarımız hepsiyle tek tek ilgileniyor." diye konuştu. Halit Ergenç de sosyal medyada pek çok kişinin sahte kimliklerle kendilerine saldırdığını anlatıp eşine destek oldu.Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Cihangir, Magazin

HABER YORUMLARI
18.01.2020 21:22:42