Bergüzar Korel Zehirli Balığa Bastı, Apar Topar Hastaneye Koştu

Geçtiğimiz gün zehirli balığa basan kardeşini acil servise götüren Ergenç, 24 saat sonra aynı sebeple eşi Bergüzar Korel'i acile taşıdı.

19.08.2015 09:07 | Son Güncelleme: 19.08.2015 09:22Bergüzar Korel Zehirli Balığa Bastı, Apar Topar Hastaneye Koştu

Halit Ergenç'in tatili zehir oldu. Geçtiğimiz gün zehirli balığa basan kardeşini acil servise götüren Ergenç, 24 saat sonra aynı sebeple eşi Bergüzar Korel'i acile taşıdı.

ZEHİRLİ BALIK KABUSLARI OLDU

Bu yaz Halit Ergenç-Bergüzar Korel çiftinin üzerine "trakonya" kabusu çöktü. Ergenç, bu zehirli balık yüzünden iki gününü acil servis kapısında geçirdi. Geçtiğimiz gün trakonyaya basan kardeşini acılar içinde Çeşme Devlet Hastanesi'ne götüren oyuncu, önceki gün de eşi Bergüzar Korel'i aynı sebeple acile yetiştirdi.

İLK MÜDAHALE PLAJDA YAPILDI

Alaçatı'daki bir Beach'te, sığ yerde yürürken ayağına trakonya balığının zehirli iğnelerinin batması üzerine acı içinde sahile çıkan Korel'e ilk müdahale plajda yapıldı.

"SİZİN NEREDEN HABERİNİZ OLDU"

Halit Ergenç, bu müdahalenin ardından onu otomobile bindirip hastane yolunu tuttu. Yaklaşık 10 dakika içeride kalan çift, çıkışta habercileri görünce şaşkınlıkla "Sizin nereden haberiniz oldu?" diye sordu.

TERLİĞİNİ ÇIKARMAK ZORUNDA KALDI

Bergüzar Korel, çektiği acı yüzünden terliğini de çıkarmak zorunda kaldı ve hastanede eşi Halit Ergenç'e tutunarak çıplak ayakla yürüdü.

Trakonya, Ege ve Marmara'da da nadiren rastlanan zehirli, dikenli bir balık türü.


Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Çeşme, Magazin

HABER YORUMLARI
25.01.2020 13:19:35