Berna Laçin, uzaktan eğitimde boğaz kesme sahnesinin izletilmesine sitem etti

Oyuncu Berna Laçin, uzaktan eğitim için açılan kanallarda izletilen boğaz kesme sahnelerine sosyal medya hesabından "Sahiden ders olarak bunlar mı gösteriliyor?" diyerek tepki gösterdi.

24.03.2020 15:24 | Son Güncelleme: 24.03.2020 15:53
Yorumlar (34)
HALİL: Tezin kime ait olduğu değil doğruluğuna bakarak yaşadığımız müddetçe doğru kalacağız. Teşekkürler Berna hanım
BİRİSİ: Küçük dediginiz çocuklar bundan çok daha fazlasını tablette oyun olarak oynuyor
HASAN ÖZEN: Bu olayı hoş görüyle kabul edenler yüzünden toplumda şiddet ve cinayetler artıyor.
0 2
HACI DAYI: İlk defa bu kadına hak veriyorum. Bu bir ders. Dizilerde de tarihten soğudum. Hep barbarlık, hep baş kesme, hep kan. . . Yeter artık ya. İnsanları kasap mı edeceksiniz?
ADINIZI YAZIN: bence bulaşık deterjanı sat. başka bir iş yapma
ADEM TAŞ: bu kadının dediklerini dikkate alan var mı cidden merak ediyorum.
TESBİT: Bu kadın halen konuşurmu ya
1234: Ülkenin son 18 senede ki özeti
PALA: çocuklara örnek olacak film yaptınız da gösterilmedi mi sadece devlete yöneticilere hakaret etmeyi aydınlık ilericilik sanan bir zümresiniz.
PRİME DEVAM BERNOŞŞŞ...: Herkes öğretmen olmuş abariiii. . . Öğretmenler boşuna örtmenlik yapıyiiii. . . . He okullarda psikopat gibi kafa nasıl kesilir dersleri veriliyor. . . . Ya get ordan nası yapsamda prim yapsam pozları bunlar. . . .
Siz sevişerek film yapınca sanat oluyor tarihte olmuş vakaları canlı anlatan devlet vahşet yapiyor gülüyorum sadece
NAZAR: Bulaşık deterjani
BİRİKEDİMİ7: bunun da işi gücü hükümeti eleştirmek
KADIKÖY: Ne fe olsa komutan kızı darbecilerin çocuğu
1 0
USTA: sen git italyada yaşa. tam senin yerin.
KIYAMET: bu kadına şaşırmıyorum artık bunun zihniyeti belli bir kadeh içince dünyayı kurtarır bu aydın geçinen fitne torbaları
HASAN HÜSEYİN: İçinde bulunduğumuz şartları dikkate alarak belki bu defa doğru bir çalışma yapılır diye ümitle bekliyorduk ama değişen hiç bir şey yok gerici kafa gene iş başında (Açıklama GERİCİ Diğe anlatmaya çalıştığım Türkün ve Türkiye Cumhuriyetinin düşmanı olan kafa)
GÖLGE: gıcıklık abidesi cahil vasıfsız kadın
KUZEYİN UŞAĞI: HALUK LEVENTTEN hiç ses çıkmıyor nedense.
MERAKLI,,,,,: aynen bekliyoruz kardeş, , , , , , , ,
0 2
......: Berna da çok geri kalmış teknolojiden.Simdiki çocuklar neler seyrediyor neler oynuyor.5 6 yaşındaydı bir oyun açmışlar çocuğa kılıç mi balta mi gidiyor önce birini ikiye ayırıyor,mayolu bir kadını silahla vuruyor.Siz çocuğa bu oyunu niye açtınız dedim.Iki agbisi olanı ne kadar korursan koru öğrendiği ilk cümle sıra bende oluyor.Aski mumnuyu seyreden annenesine matmazelin tokatinin aynisini yapıştırıyor.
YAKO50: Ben izlemediğim için yorumsuzum, ancak berna hanımın söylediği şikayeti gibiyse buda olmaz yani gereği neyse yapılmalı. Duyarlı olmamız gereken bir hatta en önemli zamanlardan birini yaşıyouz.
YAŞLI KURT: BERNA KZIM SENİN ESKİ POZLARINA NERDEN ULAŞURUN LOO
DELİDİR AMA!: Çocuklara bunları gösterip sonrada '' Bu çocuklar neden doktor dövüyor ?Hanımlarını neden öldürüyor?Kişileri parça, parça yapıp, konteynerlere atıp ya da ormanlara nasıl gömüyorlar demeyin . . . Rüzgar eken fırtına biçermiş
MAVNİ: SENİDE EKRANDA GÖRÜYORUZ. SAHİDEN SENİ NEDEN EKRANDA GÖRÜYORUZ Kİ? NEDEN YA?
GÜL: Aynen kardes, iyiki varsin, sagol!
GÜL: Sana ne vatan hayini
KREVKE: Sarı civciv Berna, cik cik edip durma zaten boğmaca gibi öksürüyorum üstüne öksürürüm.
ANTİLAÇİN: Her fırsatta saldırma da üstüne yok. Siz istesinizde istemeseniz bu ülke dünyada söz sahibi olacak ezanlar susmayacak
MAL MISIN: Oglum mal misin lan kadin cocuklara niye uygun olmayan görüntü izletiyorsunuz demis . . ki kaldi ki kendi taraftari oldugun devlet kurumun bile sorusturma acmis sen burda gelmis ezanlar susmayacak diyosun. . harbiden mal misin? cidden soruyorum
KARA: cevabını bildiğin şeyleri iş olsun diye paylaşma
DAYI: bu kadının ne derse tersine sempatim oluyor. nefret ediyorum bu ve benzeri bizden olmayan kişilerin bulunduğu hiç bir şeyi seyretmiyorum. reklamında bulunduğu ürünüde almıyorum. burada bozuk saat olmuş. bozuk saatleride hiç sevmem.
AVNİ: bu kadın bizim mahalledeki fırfır makbuleye çok benziyora la
KONUK21: merhaba avni
1 0