Haber, Son Dakika, Haberler

Berna Laçin, uzaktan eğitimde boğaz kesme sahnesinin izletilmesine sitem etti

Oyuncu Berna Laçin, uzaktan eğitim için açılan kanallarda izletilen boğaz kesme sahnelerine sosyal medya hesabından "Sahiden ders olarak bunlar mı gösteriliyor?" diyerek tepki gösterdi.

24.03.2020 15:24 | Son Güncelleme: 24.03.2020 15:53

Dünyada 17 bin 700'den fazla kişinin hayatını kaybetmesine neden olan koronavirüs Türkiye 'ye sıçradı. Ülkemizde virüsün görülmesinin ardından harekete geçen devlet yetkilileri okulların tatil edilmesine karar verdi. Öğrencilerin derslerde uzak kalmaması adına uzaktan eğitim sistemine geçildi ve öğrenciler dün ilk derslerini gerçekleştirdi.

ÖĞRENCİLERE BOĞAZ KESME SAHNESİ İZLETİLDİ

Ancak dün ekranlara yansıyan bazı görüntüler pek çok velinin tepkisini çekti. Menderes'in idam görüntülerinin ardından bir başka içerikte ise boğaz kesme sahnesine yer verildi. Çocukların ders arasındaki bu görüntüleri ise velilerin tepkisini çekti.

Berna Laçin, uzaktan eğitimde boğaz kesme sahnesinin izletilmesine sitem etti

"KÜÇÜCÜK ÇOCUKLARA BUNLAR MI GÖSTERİLİYOR"

Söz konusu içeriklere bir tepki de oyuncu Berna Laçin'den geldi. Twitter hesabından ders aralarında gösterilen görüntüleri paylaşan Laçin, "Şimdi 'bu gerçek mi' diye soracağım ve 'boğaz kesmek tabii gerçek, çocuklar internette neler izliyor' diyen Twitter sapkınları cevap yazacak! Küçücük çocuklara sahiden ders olarak bunlar mı gösteriliyor , peki okullarda neler öğretiliyordu acaba? Neler oluyor?"

Berna Laçin, uzaktan eğitimde boğaz kesme sahnesinin izletilmesine sitem etti
Berna Laçin, uzaktan eğitimde boğaz kesme sahnesinin izletilmesine sitem etti
Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Magazin ››Berna Laçin, uzaktan eğitimde boğaz kesme sahnesinin izletilmesine sitem etti - Magazin
Yorumlar (34)
HALİL:Tezin kime ait olduğu değil doğruluğuna bakarak yaşadığımız müddetçe doğru kalacağız. Teşekkürler Berna hanım
BİRİSİ:Küçük dediginiz çocuklar bundan çok daha fazlasını tablette oyun olarak oynuyor
HASAN ÖZEN:Bu olayı hoş görüyle kabul edenler yüzünden toplumda şiddet ve cinayetler artıyor.
1 3
HACI DAYI:İlk defa bu kadına hak veriyorum. Bu bir ders. Dizilerde de tarihten soğudum. Hep barbarlık, hep baş kesme, hep kan. . . Yeter artık ya. İnsanları kasap mı edeceksiniz?
ADINIZI YAZIN:bence bulaşık deterjanı sat. başka bir iş yapma
ADEM TAŞ:bu kadının dediklerini dikkate alan var mı cidden merak ediyorum.
ANTİLAÇİN:Her fırsatta saldırma da üstüne yok. Siz istesinizde istemeseniz bu ülke dünyada söz sahibi olacak ezanlar susmayacak
MAL MISIN:Oglum mal misin lan kadin cocuklara niye uygun olmayan görüntü izletiyorsunuz demis . . ki kaldi ki kendi taraftari oldugun devlet kurumun bile sorusturma acmis sen burda gelmis ezanlar susmayacak diyosun. . harbiden mal misin? cidden soruyorum
23 70
DAYI:bu kadının ne derse tersine sempatim oluyor. nefret ediyorum bu ve benzeri bizden olmayan kişilerin bulunduğu hiç bir şeyi seyretmiyorum. reklamında bulunduğu ürünüde almıyorum. burada bozuk saat olmuş. bozuk saatleride hiç sevmem.
DELİDİR AMA!:Çocuklara bunları gösterip sonrada '' Bu çocuklar neden doktor dövüyor ?Hanımlarını neden öldürüyor?Kişileri parça, parça yapıp, konteynerlere atıp ya da ormanlara nasıl gömüyorlar demeyin . . . Rüzgar eken fırtına biçermiş
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın