Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri: Beşiktaş'a aşık olduğumu herkes biliyor

Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabricio Agusto Ramirez, "Orada herkes Beşiktaş'a aşık olduğumu biliyor. Bu bir sır değil. Ancak her şey Beşiktaş, Mallorca ve Fulham'ın elinde" dedi.

02.03.2020 21:40 | Son Güncelleme: 02.03.2020 21:50

Futbol kariyerine İspanya'nın Mallorca takımında devam eden Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri, geleceğiyle ilgili Ajansspor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.Fabri, "Orada herkes Beşiktaş'a aşık olduğumu biliyor. Bu bir sır değil. Ancak her şey Beşiktaş, Mallorca ve Fulham'ın elinde... Şu anda yapmam gereken, Mallorca'yı bulunduğu yerden daha yukarı taşımak" ifadelerini kullandı.

BU SEZON SADECE 4 MAÇTA OYNADI

Mallorca'da bu sezon 4 maçta 360 dakika süre alan Fabri, Beşiktaş'ta ilk sezonunda 44, ikinci sezonunda ise 43 maça çıkmıştı.

Beşiktaş’ın eski kalecisi Fabri: Beşiktaş’a aşık olduğumu herkes biliyor
Yorumlar (19)
AWENTADOR: Volkan Babacanı kabul ettirmediler şimdide şanslarını Fabri üzerinde deniyorlar . Uzun bir süre Fabriyi ısıtıp ısıtıp servis ederler artık . Ne bıktırıcı fitil edici bir medyaya sahibiz .
FİRAT: Trabzonsporda altyapida bir kaleci getirin.
OSMAN: Bence karius neyse bu fabride o !! Lyon macini bu adi verdi resmen adamlara unutmadik o maci yari finalimizi engelleyen buydu baskasi degill
Haberler››Spor››Beşiktaş'ın eski kalecisi Fabri: Beşiktaş'a aşık olduğumu herkes biliyor - Spor