Beşiktaş, Kriz Haberlerini Yalanladı

Beşiktaş Kulübü; Teknik Direktör Şenol Güneş, Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan’ın sözleşmelerinin Euro’dan TL’ye çevrilmesiyle ilgili anlaşmaya yanaşmaması yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

23.10.2018 13:52Beşiktaş, Kriz Haberlerini Yalanladı
Beşiktaş Kulübü; Teknik Direktör Şenol Güneş, Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan'ın sözleşmelerinin Euro'dan TL'ye çevrilmesiyle ilgili anlaşmaya yanaşmaması yönündeki haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Beşiktaş'ta Teknik Direktör Şenol Güneş, Tolgay Arslan ve Oğuzhan Özyakup'un, Euro üzerinden yaptıkları sözleşmelerin TL'ye çevrilmesi talebine olumlu yaklaşmadığı yönünde haberler çıktı. Bu haberlerin üzerine siyah-beyazlı kulüp, resmi internet sitesinden açıklamada bulundu. Açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

"Dün; Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve futbolcularımız hakkında bazı televizyon programlarında ödemeler ve sözleşmelerle ilgili yapılan yorumların gerçeği yansıtmadığı açıklamamızın ardından, bugün, gazetelerde Oğuzhan Özyakup ve Tolgay Arslan ile ilgili iddialara yer verilmiştir.

Bu iddiaların doğru olmadığını tekrar eder, taraftarlarımızın Lig ve Avrupa'daki önemli maçlarımız öncesinde basın yayın organlarında yer alan bu tür asılsız haberlere itibar etmemesini rica ederiz." - İSTANBUL

Spor

Kaynak: İHA

YORUMLAR