Beşiktaş'ta sakatlık kabusu sürüyor! 7 oyuncu birden sakatlandı

Beşiktaş'ta yeni sezon hazırlıkları tam gaz sürerken sakatlıklar can sıkıyor. Siyah beyazlı takımın Avusturya kampında 7 oyuncu sakatlandı. Burak Yılmaz, sağ ayağındaki sakatlık nedeniyle 1 ay forma giyemeyecek. Enzo Roco 4 hafta, Gary Medel 2 hafta, Adem Ljajic ile Dorukhan Toköz de 10 gün sahalardan uzak kalacak.

03.08.2019 15:42 | Son Güncelleme: 03.08.2019 15:59

Beşiktaş'ın Avusturya kampına sakatlıklar damga vurdu. Siyah beyazlı takımda 7 oyuncu birden sakatlandı. Beşiktaş'ta ayak tarak kemiğinde çatlak tespit edilen golcü oyuncu Burak Yılmaz, sahalardan 1 ay uzak kalacak. Apollon Larissa maçında sakatlanan Gökhan Gönül de 5 Ağustos'ta ameliyat edilecek.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz 1 ay yok!

MEDEL 2 HAFTA YOK

Udinese maçında sakatlanan ve kasık bölgesinde zorlanma hisseden Şilili oyuncu Gary Medel 2 hafta yok.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz 1 ay yok!

DORUKHAN VE LJAJİC 10 GÜN YOK

Ayrıca milli oyuncu Dorukhan Toköz ve Adem Ljajic, 10 gün sahalardan uzak kalacak. Eibar maçında sakatlanan Enzo Roco da 4 hafta yok.

Beşiktaş'ta Burak Yılmaz 1 ay yok!

ATİBA DA KAMPTAN AYRILMIŞTI

Bilindiği üzere Atiba Hutchinson da sakatlığı nedeniyle Beşiktaş'ın Avusturya kampından ayrılmış ve tedavi olmak için Belçika'ya gitmişti.

Beşiktaş’ta sakatlık kabusu sürüyor! 7 oyuncu birden sakatlandı
Yorumlar (10)
UZAK YILDIZ.: Neden bukadar fizik yüklemesi yapıyorsunuz ?
USTA VE MALZEMLERDE SON DURUM.: Oduncu ve Mobilya üretim ustası aynı malzemeyi kullanırlar. Ticaret Lisesi ORTOPEDİ bölümünden mezun FİKOPRENS 7 oyuncunun sakatlanmasına neden olmuş. . Bu oyuncular kendi hallerinde çalışsalardı bu sakatlık olmazdı. Oduncudan Mobilya üretimi beklemeyin.
TARAFSIZ TARAFTAR : TEKNİK DİREKTÖ MÜ TRANSFER ETTİNİZ YOKSA BAYTAR MI LAAN...!!! TAKIM REVİRE DÖNDÜ... ALLAH BELANIZI VERSİN... TAKIMDA ADAM KALMADI BEEEE....!!!!!
Haberler››Spor››Beşiktaş'ta sakatlık kabusu sürüyor! 7 oyuncu birden sakatlandı - Spor