Beşiktaş'ta Faslı Sevgililerin Kavgası

Beşiktaş'ta aynı evi paylaşan Faslı biri kadın 2 kişi kavga ederek biribirlerini yaraladı.

11.04.2019 09:31Beşiktaş'ta Faslı Sevgililerin Kavgası


Beşiktaş'ta aynı evi paylaşan Faslı biri kadın 2 kişi kavga ederek biribirlerini yaraladı. Yaralılar olay yerine gelen ambulans ile hastaneye kaldırılırken polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Olay, Ortaköy Mehmetçik Sokak 40 Numaralı apartmanın giriş katında dün saat  21.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, Türkiye'de bir şirkette finans müdür olarak çalışan Faslı bir kişi ile aynı evi paylaştığı vatandaşı kız arkadaşı tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle ikili birbirini darp etti. Kavga sırsında evde bazı camlar ve eşyalar kırıldı. Kadın, eline geçirdiği kesici bir cisim ile finans müdürünü sırtından yaraladı. Erkek arkadaşının yere düştüğünü gören kadın paniğe kapılarak durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.İKİSİDE AYNI AMBULANS İLE HASTANEYE KALDIRILDI

Olay yerine gelen sağlık ekipleri; yüzünden, ayaklarından  ve sırtından  yaralanan finans müdürü ve darptan yaralanan kadına ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı. Ardından iki yaralı aynı ambulansla Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesine  kaldırıldı. Polis kavga ile ilgili soruşturması başlattı.

Görüntü Dökümü:

----------------------

Apartmandan detay görüntü

-Sağlık ekiplerinin apartmana girişi

-Polis ekiplerinden detay görüntü

-Yaralanan erkekten detay görüntü

-Yaralı erkeğin ambulansa alınması

-Yaralı kadının ambulansa alınması

-Ambulansın gidişi

-Genel ve yakın detaylar

Beşiktaş, Polis, kavga, Güncel

Kaynak: DHA

19.10.2019 16:42:25