Beşiktaş'tan Burak Yılmaz, Gary Medel ve Gökhan Gönül açıklaması

Beşiktaş; Burak Yılmaz, Gary Medel ve Gökhan Gönül'ün sağlık durumu hakkında bilgilendirme yaptı.

03.08.2019 15:19 | Son Güncelleme: 03.08.2019 15:38

Beşiktaş, sakatlıkları bulunan Gökhan Gönül, Gary Medel ve Burak Yılmaz'ın son durumları hakkında açıklamada bulundu. Kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Futbol Takımımızın Udinese ile dün oynadığı hazırlık maçının ikinci yarısında sağ ayak dış kısmına darbe alan ve oyundan çıkan futbolcumuz Burak Yılmaz'ın yapılan muayene ve çekilen film sonucuna göre 5. ayak (metatars) tarak kemiğinde küçük bir çatlak oluştuğu görülmüş, oyuncumuzun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır. Siyah-beyazlılarımızın Udinese ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısının sonlarına doğru ayağı çime takılan ve kasık bölgesinde zorlanma hisseden Gary Medel'in tedavisine başlanmıştır.

"GÖKHAN'IN ELİNDE KIRIK TESPİT EDİLDİ"

Gerekli görülmesi halinde 5 Ağustos Pazartesi günü MR çekilecektir. Ekibimizin A. Larisas ile oynadığı hazırlık maçında sakatlanan futbolcumuz Gökhan Gönül'ün el 4. tarak (metakarp) kemiğinde kırık tespit edilmiştir. Oyuncumuz 5 Ağustos Pazartesi günü ameliyat edilecektir. Gökhan Gönül, ameliyat sonrası koruyucu özel bir alçı ile takımla birlikte çalışmalara devam edecektir."

Beşiktaş’tan Burak Yılmaz, Gary Medel ve Gökhan Gönül açıklaması

Kaynak: DHA

Haberler››Spor››Beşiktaş'tan Burak Yılmaz, Gary Medel ve Gökhan Gönül açıklaması - Spor