Beşiktaşlı Atiba'yı Geri Çağırıyorlar! Flaş Transfer...

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta takımın en değerli futbolculardan ve taraftarın sevgilisi olan Atiba Hutchinson için ABD'den son derece çarpıcı açıklamalar geldi.

Beşiktaşlı Atiba'yı Geri Çağırıyorlar! Flaş Transfer...
09.02.2017 03:41 | Son Güncelleme: 09.02.2017 03:41

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'ta takımın en değerli futbolculardan ve taraftarın sevgilisi olan Atiba Hutchinson için ABD'den son derece çarpıcı açıklamalar geldi. Kanada'da üst üste yılın futbolcusu seçilen Atiba hakkında Major League Soccer başkanı Don Garber'dan Beckham kuralı üzerine bir tavsiye geldi. Beşiktaşlı Atiba'ya Kanada'dan transfer teklifi

ABD ve Kanada futbol kulüplerinin yer aldığı Major League Soccer'in başkanı Don Garber'dan, Beşiktaş'ın en önemli futbolculardan Atiba hakkında flaş bir açıklama geldi.

Atiba'yı Kanada kulüplerinin istediğini ve yeniden Kanada'da bir takıma döndürülmesi gerektiğini söyleyen Don Garber, "Atiba'yı isteyen Kanada kulüpleri olduğunu biliyorum. Ancak şu ana kadar niye bunu gerçekleştiremediler bilmiyorum. En iyi Amerikalı oyuncular eğer bu ligde yer alıyorsa, en iyi Kanadalı oyuncuların da MLS'de Kanada takımlarında oynaması gerekiyor. Biz bu ligin tercih edilen bir lig olmasını istiyoruz. Bu yüzden şart." ifadelerini kullandı.

Don Garber ayrıca ABD kulüplerinin maaş bütçesi hakkında da Beckham için getirdikleri bütçe dışında kalan futbolcu kontratlarını Atiba gibi önemli yıldızları transfer edebilemk için kullanacaklarını sözlerine ekledi.

Beşiktaş ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan Atiba Hutchinson bu sezon siyah beyazlı formayla toplamda 25 maça çıktı.

Kaynak: Futbolarena.com

Haberler››Spor››Beşiktaşlı Atiba'yı Geri Çağırıyorlar! Flaş Transfer... - Spor