Beyazıt Öztürk'ten 4,5 milyon TL'lik reklam anlaşması!

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, gazlı bir içecek markasının reklam yüzü oldu. Öztürk'ün reklamdan 4,5 milyon TL aldığı öğrenildi.

13.09.2019 16:49 | Son Güncelleme: 13.09.2019 17:17

O Ses Türkiye jüri üyeliğine bu sezon da devam edecek olan Beyazıt Öztürk, bir gazlı içecek firmasının reklam yüzü oldu. Öztürk'ün reklam için rekor fiyata anlaştığı öğrenildi.

4,5 MİLYON TL ALDI

Markayla bir yıllık anlaşma yapan ve 4,5 milyon TL aldığı öğrenilen sevilen şovmen, markanın lansman gecesinde kameraların karşısına geçti.

Beyazıt Öztürk'ten 4,5 milyon TL'lik reklam anlaşması!

"OĞLUM BELKİ KISMETİN AÇILIR"

Açıklamalarıyla çevresindekileri kahkahaya boğan Öztürk, Kampanya kapsamında 19 şehir gezeceğini söyledi.Öztürk, "Şehirleri gezeceğimi öğrenen annem, "Oğlum belki kısmetin 19 şehirden birindedir bir taşla iki kuş vurursun" diyerek güldürdü.

Beyazıt Öztürk'ten 4,5 milyon TL'lik reklam anlaşması!
Beyazıt Öztürk’ten 4,5 milyon TL’lik reklam anlaşması!
Yorumlar (27)
HAKAN ŞAHİNER: Gitte Diyarbakırlı annelerimize destek ol o kazandığın paranın hepsini yiyemezsin bu dünyada bari hayırlı bir işe vesile ol
HASAN BİN ZAYD: hhhaaaaaaaaahhhhaaa
AYDİNLİ 09: Allah daha fazla versin. Kazanmis, calmamis. Yorumlarinda kiskanclik ve kin yazanlar olsa bu milyonlari CALARAK elde etmeye calisirlardi. Hepsi Bu. Yani '' Zenginin Parasi sizin agzinizi, klavyede parmaklarinizi yoruyor '' Hepinize iyi Günler.