Bikinili fotoğraflarındaki göbeği dikkat çeken Pınar Altuğ hamile mi?

Ailesiyle Bodrum'da tatil yapan ve bikinili fotoğraflarında hamile olduğu iddia edilen oyuncu Pınar Altuğ, konu hakkında açıklama yaptı.

11.07.2019 09:37

Çocuklar Duymasın'ın başarılı başrol oyuncusu Pınar Altuğ, yoğun geçen iş temposunun yorgunluğunu atıyor. Ailesiyle tatil yapan Altuğ'un yayınlanan bikinili fotoğraflarındaki göbek detayı ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

HAMİLE Mİ?

Posta'da yer alan habere göre; Tatilini Bodrum'da geçiren Pınar Altuğ önceki gün Yalıkavak'ta denize girdi. Oyuncunun büyüyen karnını görenler "Su'ya kardeş geliyor" yorumunda bulunurken, Pınar Altuğ bu iddiaları "Hayır değilim" sözleriyle yalanladı.

10 YAŞINDA KIZLAR VAR

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ, kendisi gibi oyuncu olan Yağmur Atacan'la 2008 yılında dünya evine girdi. Çiftin Su adını verdikleri 10 yaşında bir kızları var.

Bikinili fotoğraflarındaki göbeği dikkat çeken Pınar Altuğ hamile mi?
çocuklar duymasın dizisi, Pınar Altuğ, Bodrum, Magazin

YORUMLAR (50)
BERRAK: VAY BE
ÇİCEK KIZ: Pınar altugu herkes kıskanıyor binlerce kez maaşallah keşke herkes bu kadar hanımefendi olabilse
YORUM: Adriana Limaya haaaaa...ondan olabilir haaaaaa...
BİR DOST: PINAR ALTUĞ DİĞER SANATCILAR GİBİ ÜNLÜ OLDUĞUNDA HİÇ ŞIMARMADI. ÇİZGİSİNİ HİÇ BOZMADI. HEP AYNI YOLDAN GİTTİ. TERBİYESİ VE AĞIRBAŞLILIĞI İLE İNSANLARA ÇOK GÜZEL ÖRNEK OLDU. BAZI İNSANLAR ONUN GİBİ OLAMADIKLARINDAN KISKANÇLIKTAN ONA HEP ÇAMUR ATTI. BİR SÖZ VAR KEDİ UZANAMADIĞI ETE MINDAR DER. O MİSAL. PINAR ALTUĞ ŞUNU BİLKİ TÜRKİYE DE ÇOK KİŞİ SENİ SEVİYOR. BAŞARILAR.
USTA: sanatçılığı nerden geliyor, ne yapmış, kaç filmi var, kaç tiyatro oyunu var, kaç dizisi var. ey dost neyin sanatçısı bu bayan.
ERTAN: hehh öğrendiğim iyi oldu 3 gündür uyuyamıyordum çünkü
DOĞRUCU DAVUT: kilo almıştır veya hamiledir. size ne? bizi hiç ilgilendirmiyor haber yapmanıza gerek yok bunu. ben böyle haberleri sırf sizi eleştirmek için açıyorum
CANAN: Aynen ben de
HAHA: Aferim sana
PINAR: sizde o yaşa gelin görelim gayet güzel
Tüm 50 yorumu okumak için tıklayın