Bilim Şenliğinde Ayakla Çalınan Piyano İlgi Odağı Oldu

Bilim şenliğinde ayakla çalınan piyano ilgi odağı olduDÜZCE - Düzce'nin Akçakoca ilçesinde belediyenin TÜBİTAK işbirliği ile düzenlediği Bilim Şenliği start aldı.

28.09.2018 16:30
Bilim şenliğinde ayakla çalınan piyano ilgi odağı oldu

DÜZCE - Düzce'nin Akçakoca ilçesinde belediyenin TÜBİTAK işbirliği ile düzenlediği Bilim Şenliği start aldı. Şenlikte en gözde gösteri ayakla çalınan piyano oldu.
Akçakoca Belediyesi ve TÜBİTAK işbirliği ile 30 çalışma atölyesinden oluşan Bilim Şenliği kortej yürüyüşü ile başladı. Yürüyüşün ardından Hükümet Konağı önünde düzenlenen etkinliklere geçildi.
Burada konuşan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı, tüm katılımcıları tebrik ederek bu tür şenliğin ilkini Düzce'de yapıldığını ve Akçakoca'da da beledinin katkılarıyla yapıldığını ikincisinin yapıldığını söyledi. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ise Bilim şenliğini ilk kez yaptıklarını belirterek, amaçlarının öğrencilerin zihinlerinin gelişmesi katkı sağlamak olduğunu aktardı.
Şenlik, kurdele kesilmesiyle start alırken protokol üyeleri şenlik atölyeleri gezildi. En gözde atölye ayakla çalınan piyano oldu. Ardından yerli drone gösterisi ve biyolojik atölyede ilgi odağı oldu. Etkinlikte Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici balçık üstünde yürüyerek alkış aldı.
Bilim Şenliğinde Ayakla Çalınan Piyano İlgi Odağı Oldu

Cüneyt Yemenici, Akçakoca, Düzce, Güncel

Kaynak: İHA

18.10.2019 22:44:07