Bir Demet Yasemin

"Bir Demet Yasemin" programına katılan Tamer Karadağlı, hayatındaki tüm ayrıntıları canlı yayında anlattı.

28.03.2012 16:41Bir Demet Yasemin
CINE5 ekranında Yasemin Bozkurt'un sunduğu "Bir Demet Yasemin" programına katılan Tamer Karadağlı, hayatındaki tüm ayrıntıları canlı yayında anlattı..

TAŞFIRIN ERKEĞİ HAMUR AÇTI

Yasemin Bozkurt'un sorularına samimiyetle cevap veren Taş fırın erkeği olarak anılan Tamer Karadağlı, mutfaktaki becerilerini konuşurken, program ekibinin bir sürpriziyle karşılaştı. Tamer Karadağlı, bütün becerisini konuşturarak hamur açmak için canlı yayında kolları sıvadı.

TAMER KARADAĞLI SARIŞIN SEVER

Tamer Karadağlı, programda beğendiği kadın tipini de açıkladı. Meğer Tamer Karadağlı sarışınlarla birlikte olmayı tercih ediyormuş. Dizideki partneri Pınar Altuğ da Tamer Karadağlı' nın isteğiyle uzun yıllar saçlarını sarıya boyatmış .Uzun yıllar sonra saç rengini değiştiren Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı' nın da onayını almış.

KIZIMIN OYUNCULUKTAKİ TEK KAPRİSİ ACIKMASIYDI

Süper Türk filminde ilk yönetmenlik deneyimini yaşayan ve eski eşi Arzu Balkan ile kızı Zeyno'ya da filmde rol veren Tamer Karadağlı, kızının ilerde oyunculuğu seçmesi durumunda sonuna kadar destek olacağını da söyledi. Kızının sette çok uyumlu olduğunu anlatan Karadağlı' nın kızı Zeyno'nun tek kaprisi uzun set saati bitiminde acıktığını söylemesiymiş.

İYİ BİR KOCA OLAMADIM

Yasemin Bozkurt'un "Nasıl bir kocaydın, nasıl bir babasın" sorusunu "Kötü bir koca, mükemmel bir eski eş ve iyi bir babayım" diyerek cevaplandıran Tamer Karadağlı, kızı Zeyno sayesinde gün geçtikçe daha da olgunlaştığını da sözlerine ekledi.

Yasemin Bozkurt, Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Yasemin Bir, Güncel

Kaynak: Bültenler

14.10.2019 16:46:40