Bir Demet Yasemin'de Burhan Şeşen

''Hayatımı kızım Dilan için yaşıyorum''

28.05.2012 11:13Bir Demet Yasemin'de Burhan Şeşen
CINE5 ekranlarının sevilen programı "Bir Demet Yasemin"e konuk olan Burhan Şeşen oğlunun ölümünün ardından yaşadıklarını ve şov dünyası ile ilgili düşüncelerini bütün açıklığıyla Yasemin Bozkurt'la paylaştı.

Oğlu Serhan'ın ölümünün ardından acısını yaşamayı ve yas tutmayı tercih eden Burhan Şeşen, geride kalan tek evladı, kızı Dilan'ın hayatının en değerli insanı olduğunu, hayatını kızına göre planlayıp yaşadığını anlattı.

ŞAHAN'I SEVERİM AMA RECEP İVEDİK'İ HİÇ SEVMEDİM…

Yasemin Bozkurt'un Şahan Gökbakar'ın yeni sinema filmi ile ilgili sorusu üzerine; Gökbakar'ı şöhret yolculuğunun ilk yıllarında tanıdığını anlatan Burhan Şeşen, o dönemde yaptığı TV programında bir skeçte de ünlü sanatçıya rol vermiş.

Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik filmlerini hiç beğenmediğini belirten Burhan Şeşen, Gökbakar'ın şöhret hayatının başında TV kapılarını çok aşındırdığını ve kendi programının içinde hazırladıkları skeçte rol verdiğini söyleyen Şeşen, Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı rolde çok başarılı olduğunu belirterek "Recep İvedik gibi bir şey yapacağını bilseydim, o programa da çıkarmazdım. O filmleri, hiç beğenmiyorum estetik bulmuyorum. Böyle bir şeye insanların sinema diye gitmesi, 3-3,5 milyon insanın izlemesi çok düşündürücü, üzücü… Çok yetenekli ama onu kullanmak ayrı bir şey. Şahan'ı insan olarak çok severim ama yaptığı işi beğenmiyorum, bu benim kişisel görüşüm" diyerek cevapladı.

Yasemin Bozkurt, Şahan Gökbakar, Recep İvedik, Burhan Şeşen, Güncel

Kaynak: Bültenler

23.10.2019 06:10:07