Bir Dönem Birlikte Program Sunan Deniz Akkaya ve Seren Serengil Birbirine Girdi

Yıllar önce birlikte program sunan Deniz Akkaya ve Seren Serengil, sosyal medya hesaplarından birbirlerine ağır ithamlarda bulunarak tartıştı.

06.01.2019 08:52

Bir dönem aynı magazin programında sunuculuk yapan Deniz Akkaya ve Seren Serengil sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine girdi. Seren Serengil'in aldatılmış kadınlara dolgu hediye etmesiyle başlayan tartışmada eski konular açıldı. İkili tartışmaların sonunda avukatlarını devreye soktu

ALDATILAN KADINLARA DOLGU HEDİYE ETMEK İSTEDİ

Her şey Seren Serengil'in aldatıldıkları için eşlerinden ayrılan kadın takipçileri arasından birine dolgu hediye edeceğini söylemesiyle başladı. Kadınların böyle bir ihtiyaçları olduğunu gözlemlediğini söyleyen Serengil'in çekilişle botoks hediye ediyor olmasına eski manken Deniz Akkaya 'kadınların sorunlarını böylesine basit bir konuya indirgeyemezsin böylesine önemli bir konuyu reklam malzemesi yapamazsın' şeklinde bir itirazda bulundu.

DENİZ AKKAYA'YA ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Seren Serengil, eski partnerinin yorumlarına sessiz kalmayan Instagram hesabının hikaye kısmında şu sözlerle sitem etti: "Doktoruma her gün eşinden ayrılmış, güveni gitmiş, kendini daha iyi hissetmek için gelip bir şeyler yaptırmak isteyenleri gördüm. Instagram'dan 'bizde yaptırmak istiyoruz ama bütçemiz müsait değil' diye mesajlar aldım. Bu nedenle belki herkese değil ama elimden geldiğince hemcinslerimize yardımcı olmaya çalışıyorum ya hediye ettiriyorum ya indirim aldırıyorum.

"GECE KULÜPLERİNDE ALKOL KOMALARINA GİREN AYYAŞ"

Bugün kendini bilme, gece kulüplerinin kapılarında alkol komalarına giren bir ayyaş bunu para için yaptığımı söyleme hadsizliğinde bulunmuş. Menajerimi iki saat bir odada tutup dövdürüp, bağlatıp altından arabasını almaya çalışan ama buna izin verdirtmedim. Bu karanlık adamların arkadaşı hanım, şı an yağmacılık ve gasp suçundan yargılanıyor. Kimin para için rezillikler yaptığı ortada işsiz güçsüzlükten kim gündem olmak istiyorsa bana sataşıyor da sataşanında bir rezil tip olmasa."

"PROGRAM İÇİN VERİLEN KIYAFETLERİ SAHİPLENDİ"

Seren Serengil'in bu sözlerinin ardından Deniz Akkaya da aynı sertlikle yanıt verdi. Instagram hesabından paylaştığı kısa videolarla isim vermeden Seren Serengil'e yüklenen Akkaya beraber program yaptıkları döneme gönderme yaparak Serengil'in program için kendisine verilen kıyafetleri sahiplendiğini ve bunun parasının da orada bulunan çalışanların sırtına kaldığını söyledi.

Bir Dönem Birlikte Program Sunan Deniz Akkaya ve Seren Serengil Birbirine Girdi

Seren Serengil, Instagram, Magazin

YORUMLAR