19 Mart 2017, 16:44

Birce Akalay, Sarp Levendoğlu Tarafından Aldatıldığının Sinyalini Verdi

Birce Akalay, eski eşi Sarp Levendoğlu'yla ilgili, "Evliliğin bitiş sebebi aşkın bitmesi mi, ihanet haberleri mi yoksa başka bir şey mi?" sorusuna, "D şıkkı, hepsi" diye cevap verdi.

Daha önce iki kez ayrılığın eşiğinden dönen  Birce Akalay ve  Sarp Levendoğlu, üçüncü kararlarından geri adım atmayarak boşanma kararı almıştı. İkili 'şiddetli geçimsizlik' nedeniyle mahkemede anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ancak ayrılığın ardında aldatma iddiaları konuşuluyordu.  Hürriyet gazetesine konuşan  Birce Akalay, bu iddialarla ilgili itiraflarda bulundu.

"BİRİLERİ BİR ŞEYLER DUYMUŞ OLABİLİR"

"Aldatılma haberleri doğru muydu" sorusuna üstü kapalı yanıtlar veren  Birce Akalay, "Birileri bir şeyler duymuş, konuşmuş olabilir. Havada bir sürü konuşma baloncukları var gibi düşün... Hepsini cevaplamaya kalkarsam ruhum yaralanır ve kendime saygım kalmaz, çok yorulurum." ifadelerini kullandı.

"Evliliğin bitiş sebebi; aşkın bitmesi mi, ihanet haberleri mi yoksa başka bir şey mi?" sorusunu üstüne  Birce Akalay, "D şıkkı; hepsi" yanıtını verdi.

"İNSAN, BİRLİKTE BİLE ANILMAK İSTEMEZ"

Ayrılık sonrası  Sarp Levendoğlu'yla arkadaş kalıp kalmadığı merak edilen Akalay, "Yaşadığın köklü şeyler sonunda köklü zararlar görmüşsen, köklü bir şekilde de bitirirsin her şeyi. Yeni bir sayfa açarsın. İnsan birlikte anılmak bile istemez bazen. Bu anlattığım geçmişte yanlışlara yenilen dostluklarım için de geçerli." dedi.

'ESKİ EŞİMİ KOLUMDAN SİLDİRDİM'

Sosyal medyada dövme sildirirkenki fotoğrafı ile konuşulan  Birce Akalay, iddiaları doğrulayarak, eski eşinin ismini kolundan sildirdiğini itiraf etti.

19 Mart 2017 Pazar 16:44YORUMLAR