Haber, Son Dakika, Haberler

Böbrek Filmini Çalan Kapkaççıyı Yakalamak İsterken Bıçaklandı

Özgür Sarı/konya (Dha)

27.03.2007 12:33 | Son Güncelleme: 27.03.2007 12:33
Böbrek Filmini Çalan Kapkaççıyı Yakalamak İsterken Bıçaklandı
Özgür SARI/KONYA (DHA)

KONYA'da, Cemal Keskin'in (47) içinde yeni çektirdiği böbrek filminin bulunduğu poşet, bir kapkaççı tarafından çalındı. Keskin, iddiaya göre poşeti geri almak için kapkaççının peşine düştü. 150 metre sonra kapkaççıyı yakalayan Keskin, kapkaçcının bıçak çekip saldırması sonucu, boğazından ve göğsünden ağır yaralandı.

Olay, saat 23.00 sıralarında Merkez Meram İlçesi Muhacır Pazarı mevkiinde meydana geldi. 1 hafta önce işçi olarak çalıştığı İsveç'ten memleketi Konya'ya gelen Cemal Keskin, rahatsızlığı nedeniyle Konya Numune Hastanesi'nde böbrek filmi çekirdi. Keskin, daha sonra torunlarına oyuncak almak için gezmeye başladı. Bu sırada kimliği belirlenemeyen bir kişi Keskin'in elinden börek filminin olduğu poşeti alarak kaçmaya başladı. Keskin, kapkaççıyı yaklaşık 150 metre takip ettikten sonra yakaladı. Keskin'i boğazından ve göğsünden bıçaklayan kapkaççı, böbrek filminin bulunduğu poşeti bırakarak kaçtı. Keskin, olay yerine çağırılan ambulansla Konya Numune Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan Keskin'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Cemal Keskin'in diğer elindeki poşette ise 14 Bin İsveç Kronu, üzerinde ise 2 cep telefonu bulunduğu öğrenildi.

Öte yandan, Keskin'in uğruna bıçaklandığı, böbrek filmini aç karnına çektirmediği için yeniden çektirmesi gerektiği belirtildi.

Kaynak: DHA

Abone Ol
Google'da Takip Et
Paylaş
Facebook'ta Paylaş!
Twitter'da Paylaş!
Whatsapp'da Paylaş!
Haberler ›› Güncel ››Böbrek Filmini Çalan Kapkaççıyı Yakalamak İsterken Bıçaklandı - Haberler