Bodrum'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, aşka geldi

Yaz tatili için Bodrum'u tercih eden Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, aşka geldi. Usta komedyen Twitter hesabından Ebru Yaşar'ın "Ateşten Gömlek" şarkısı paylaştı. Serenay Sarıkaya ise sevgilisinin bu paylaşımına kalp emojisiyle cevap verdi.

08.06.2020 19:43 | Son Güncelleme: 08.06.2020 21:13

Geçtiğimiz günlerde tatil için gittikleri Bodrum'da evlerinin havuzunda sarmaş dolaş görüntülenen Serenay Sarıkaya (28) ve Cem Yılmaz (47), bugün aşka geldi.

SEVGİLİSİNE KALP EMOJİSİYLE CEVAP VERDİ

Usta komedyen Twitter hesabından Ebru Yaşar'ın hesabından Ebru Yaşar'ın Ateşten Gömlek şarkısını paylaştı. Sarıkaya ise sevgilisinin bu paylaşımına kalp emojisiyle cevap verdi.

Bodrum'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, aşka geldi

SERENAY, CEM YILMAZ'LA OLAN İLK FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Öte yandan Serenay Sarıkaya, Instagram hesabından ilk kez bir sevgilisiyle fotoğrafını paylaştı. Kişisel hesabından sadece işiyle alakalı görselleri ve kendi pozlarını paylaşan Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la çıktıkları tatilde çektiği bir selfieyi paylaştı. Güzel oyuncunun siyah beyaz paylaştığı fotoğrafa kısa sürede yorum ve beğeni yağdı.

Bodrum'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, aşka geldi
Bodrum’da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, aşka geldi
Yorumlar (19)
NUR: Resimlerine bakiyorum da; ikisinde de gram positif enerji yok. Serenay kendi basina az da olsa ilginc; ama Cem''in yaninda cok sönük kalmis. Cem icin ne diyeyim bilemedim. ikisi birbirlerini cok mu aramislar acaba?Gerci bir yaz sürecek gelip gecici bir iliski icin neden yoruyorsam kafami.
.....: Dünyada 1 cem kalsa yine olmamaliydi çok güzelsin serenay:)))
BÜLENT: Cem yılmaz bu yaz da bununla vakit geçirecek...
Haberler››Magazin››Bodrum'da tatil yapan Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz çifti, aşka geldi - Magazin