21.09.2013 19:59

Bodrum ) Ünlüler Famous Cup'ta Yelken Açtı

Bodrum ) Ünlüler Famous Cup

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak amacıyla ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen Vodafone Red Famous Cup, Karaada önünden verilen start ile başladı.

Yelken sporuna ilgiyi arttırmak ve daha geniş kitlelerle buluşturmak amacıyla ünlü isimlerin katılımıyla düzenlenen Vodafone Red Famous Cup, Karaada önünden verilen start ile başladı. Bu yıl sekizincisi düzenlenen yarışlarda 27 teknede yaklaşık 250 yelkenci mücadele etti. Yarışan teknelerde Ece Erken , Akın Altan , Burcu Esmersoy , Bekir Aksoy , Kenan Vural, Fatih Erkoç , Berke Üzrek, Sarp Akkaya , Başak Sayan , Mehmet Aslantuğ , Ozan Güven , Hande Subaşı , Ersin Korkut , Zeyno Gönenç , Rıza Öziş, Billur Kalkavan , Buğra Bahadırlı , Şahika Ercümen , Berna Laçin , Tayanç Ayaydın , Yonca Evcimik , Burak Hakkı , Pascal Nouma , Ece Vahapoğlu ve Ivana Sert gibi ünlü isimler de yer aldı.

IRC ve Destek kategorisinde düzenlenen yarışlarda yelkenciler 17 millik Karaada, Kıstak Adası, Bodrum rotasında yarıştı.

Yarın (Pazar) sona erecek yelken yarışında dereceye giren yelkenciler ödüllerini, yarışa katılan ünlü isimlerden alacak. Marina Yacht Club'ta düzenlenecek ödül töreninde yarışmacılara Vodafone Red ve HTC tarafından akıllı cihazlar hediye edilecek.
Kaynak: DHA
Burcu Esmersoy , Akın Altan , Ece Erken , Bodrum , Politika , Güncel