Boksör Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül'ün kendisine attığı mesajları ifşa etti

Türkiye Kick Boks Şampiyonu Serdar Beyhatun, sosyal medya hesabından şarkıcı Yılmaz Morgül'ün kendisine attığı kalpli mesajları ifşa etti.

15.08.2019 12:20
Boksör Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül'ün kendisine attığı mesajları ifşa etti

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan şarkıcı Yılmaz Morgül'ün Türkiye Kick Boks Şampiyonu Serdar Beyhatun'a attığı kalpli mesajlarla gündem oldu.

MORGÜL'ÜN ATTIĞI MESAJLARI PAYLAŞTI

Milli sporcu kendisine kalp gönderen Morgül'e şaşırdığını belli edince, Yılmaz Morgül, "Neden ben insan değil miyim etkilenemez miyim beğenemez miyim birini. Tamam bu suçsa seni beğenmek sana his olarak yakın bulmak özür dilerim. İlk kez birisine yazmak istemiştim bir daha yazmam çok üzüldüm" şeklinde sitemde bulundu. Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül'ün mesajlarını Instagram hesabından "Bu ney şimdi" notuyla paylaştı.

Beyhatun'a mesaj atan hesabın gerçek olup olmadığı ise henüz bilinmiyor.

Boksör Serdar Beyhatun, Yılmaz Morgül'ün kendisine attığı mesajları ifşa etti

Yılmaz Morgül, Türkiye, Magazin, Spor

YORUMLAR (48)
TİRELİ: Bunlar topluma ahlaksızlığı aşılayan kişilerdir. .
ŞAPKACI: BU DEĞİŞİK ADAM! (I)GÖRÜNCE ERKEKLİĞİMDEN TİKSİNİYORUM.
ŞAPKACI: AYNADA GÖRDÜĞÜN SENSİN LAN SALAK.
KÜLAHCI: HAY ALLAH SEN ERKEKMiYDiN, BEN BAYAN SANMIŞTIM
SPOR SEVER: Morgül ün tercihini şuan değiştirme ihtimalimiz yok. Boksör kardeşin yaptığı olmamış. Senin tercihin değilse yok dersin geçer gider.
ASLI: Reddedersin olur biter. Neden ifşa ediyorsun. Adam doğru demiş o insan değil mi beğenemez mi. Gündemde kalmak için yapılmış ucuz reklam başka bişey değil
ASLI: ADamm deme deme
MİSAFİR GERGADAN: Aslı sana ilk kez katılıyorum morgül insan değilmi arı çiçek böcek doğa hayat her şeyi sevebilir bu arkadaşıda sevmiş ne olmuş yani illa deşifremi etmek gerek insan biraz medeni olur ben olsam yılmaz bey teşekkür ederim beğendiniz için der ama ben evliyim derdim.......
KAPTAN ONİDIN: kesinlikle!
OOOOOOOOOOOTTTTTTTTTTTTTTT: HOŞ ADAM NEDEN İLGİ GÖSTERMESİN HOŞLANIRSA TAKILIRLAR NE VAR BUNDA
Tüm 48 yorumu okumak için tıklayın