Bolu Ünlü Mankenler İlbahar-Yaz Kreasyonlarını Tanıttı

Bolu'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen defilede podyuma çıkan ünlü mankenler AVM'de yer alan markaların ilkbahar-yaz kreasyonlarını tanıttı.

29.05.2016 12:39 | Son Güncelleme: 29.05.2016 12:39Bolu Ünlü Mankenler İlbahar-Yaz Kreasyonlarını Tanıttı
'da bir alışveriş merkezinde düzenlenen defilede podyuma çıkan ünlü mankenler AVM'de yer alan markaların ilkbahar-yaz kreasyonlarını tanıttı.

Kentte D-100 Karayolu üzerinde yer alan bir alışveriş merkezinde düzenlenen ilkbahar-yaz defilesinde ünlü markaların yeni sezon ürünleri tanıtıldı. AVM'de yer alan markaların kıyafetlerini ünlü mankenler Tatiana Tsivikeviç, Ece Gürsel, Fatoş Kabasakal, Arzu Yanardağ, Elif Ece Uzun, Yeliz Öney ve İşte Benim Stilim All-Star birincisi Ayşenur Balcı sergiledi. Podyuma çıkan ünlü mankenler güzellikleri ve zerafetleriyle göz doldurdu. Bir çok markanın 2016 ilkbahar- yaz kreasyonu olan elbise, ayakkabı, şort, tişört ve ziynet eşyalarının tanıtıldığı defile renkli görüntülere sahne oldu. Podyumda güzelliğiyle göz dolduran Ece Gürsel'e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. AVM'yi dolduran vatandaşlar da ünlü mankenlerinin fotoğrafını çekebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Fatoş Kabasakal, Arzu Yanardağ, Ece Gürsel, Bolu, Politika, Güncel

Kaynak: DHA

20.02.2020 02:07:52