Bomba iddia! Sinan Engin, derbinin VAR konuşmalarını açıkladı

Sinan Engin, Mete Kalkavan'ın, Cüneyt Çakır'ı Vida'nın penaltı pozisyonunu izlemesi için VAR'a çağırdığını ama Cüneyt Çakır'ın gitmediğini iddia etti.

24.12.2019 00:33 | Son Güncelleme: 24.12.2019 00:35

Süper Lig'in 16. haftasında Fenerbahçe'nin, Beşiktaş'ı 3-1 yendiği maçta hakem Cüneyt Çakır'ın verdiği kararlar gündemden düşmüyor. Siyah-beyazlı camia, Vida ve N'Koudou'nun pozisyonlarında penaltı beklerken basın toplantısı düzenleyen Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi de VAR kayıtlarının açıklanması talebinde bulundu.

"CÜNEYT ÇAKIR'IN KAÇ PUAN ALDIĞINI MERAK EDİYORUM"

Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında Sinan Engin, VAR hakemi Mete Kalkavan'ın Cüneyt Çakır'ı penaltı pozisyonunda uyardığını iddia etti. Engin, "Mete Kalkavan, Cüneyt Çakır'a 'Hocam, VAR'a gel' diyor ama Cüneyt Çakır gitmiyor. Vida'nın pozisyonuyla ilgili ikaz ediyor. Vida'nin ikinci penaltı pozisyonu hakkında." dedi.

Bomba iddia! Sinan Engin, derbinin VAR konuşmalarını açıkladı
Yorumlar (109)
AHMET GÖKÇE: Ada''mın sesini soluğunu keserler hakemliğini bitirirler Sinan palavra çıktı niyet okuyor.
AHMET: sinan enginin önce geçmişine baksın zamanında kendi ne yapmış futbolu nasıl bırakmış ben tv lere kızıyorum az bir isim yapmiş topun ağırlığını bilmeyen sahanın ebadını bilmeyen hakkemin ne yaptığını anlamayan tv de boş konuşan kişiler bu nedenle futbol geçmişi bu uğurda sahada hakkıyla oynamış magazin adamı olamayacaksın hakkemlerde öyle bir işi yapmak istersen çok okumak birşey vermez ama yinede oku onu bunu bilmem top oynamış bu uğurda işine sarılmış kişiler lazım saygılar
BEN TERİM: BEŞİKTAŞ ORDUSU DİYE PİYASAYA ÇIKMIŞ SAHTEKAR ADAM SEN BEŞİKTAŞIN KAPISININ CİVATASI OLAMASSIN, SEN ANCAK FUTBOLCULARIN SAHAYA SÜMKÜRDÜKLERİ SÜMÜK FELAN İŞTE