Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

10.09.2019 18:36Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)18.400,001,66501,27
İş Bankası (C)5,980,5032,01
İş Bankası (Kur.)151.000,00210,69
İş Fin.Kir.2,16-0,46-53,35
İş Girişim2,640,3829,41
İş GMYO0,921,10-14,81
İş Y. Men. Değ.3,960,76114,42
İş Yat. Ort.1,24-0,8068,00
İşbir Holding360,002,62162,02
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,370,00-55,95
İttifak Holding6,30-0,63103,23
İz Hayvancılık Tarım4,88-1,01-25,95
İzmir Demir Çelik1,713,643,01
İzmir Fırça1,81-1,09-12,56
İzocam20,140,00-5,98
Jantsa Jant Sanayi37,000,5443,35
Kafein Yazılım7,060,142,50
Kapital Yat. Holding1,793,47-37,63
Kaplamin5,652,9156,94
Kardemir (A)2,235,1930,28
Kardemir (B)2,182,8326,67
Kardemir (D)2,304,5511,88
Karel Elektronik8,822,08111,51
Karsan Otomotiv1,192,59-7,03
Karsu Tekstil1,97-1,0157,60
Karsusan Su Ürünleri San.5,173,4039,73
Kartonsan311,10-0,42-2,47
Katmerciler Ekipman2,81-1,06-6,60
Kent Gıda114,201,69-4,03
Kerevitaş Gıda2,455,1536,11
Kervansaray Yat. Holding0,360,002,86
Kiler GMYO2,053,0217,14
Klimasan Klima11,160,00187,63
Koç Holding18,280,8832,00
Konfrut Gıda35,30-0,2847,82
Konya Çimento184,800,983,82
Kordsa Teknik Tekstil11,850,9425,25
Koza Altın62,40-1,2721,64
Koza Madencilik7,730,527,06
Körfez GMYO1,584,6429,51
Kristal Kola1,03-0,96-1,90
Kron Telekomünikasyon9,09-1,304,48
Kuştur Kuşadası Turizm20,02-6,8846,03
Kuyumcukent Gayrimenkul1,220,837,96
Kütahya Porselen5,211,3614,51
Lider Faktoring2,36-1,674,89
Link Bilgisayar11,2011,3334,62
Logo Yazılım39,40-1,4545,17
Lokman Hekim Sağlık3,931,81-12,67
Lüks Kadife5,29-0,949,07
Makina Takım1,491,36-3,25
Mardin Çimento2,891,404,07
Marka Yatırım Holding0,742,7819,35
Marmaris Altınyunus21,80-0,4624,15
Marshall33,900,0034,42
Martı GMYO0,734,2912,31
Martı Otel0,721,4124,14
Mavi Giyim38,681,7920,05
Mazhar Zorlu Holding5,150,9835,17
Mega Polietilen1,92-0,52-5,88
Menderes Tekstil0,770,006,94
Mensa0,180,0028,57
Merit Turizm11,30-3,7588,65
Merko Gıda0,81-3,57-19,80
Metal Gayrimenkul0,710,00-18,39
Metemtur Otelcilik1,471,3840,00
Metro Holding1,36-3,5578,95
Metro Petrol ve Tesisleri1,310,0019,09
Metro Yatırım Ortaklığı1,432,1421,19
Migros Ticaret19,59-3,3131,48
Milpa1,501,354,94
Mistral GMYO1,425,19-7,19
MLP Sağlık13,420,1525,42
MMC San. ve Tic. Yat.0,980,00-10,91
Mondi Tire Kutsan1,673,09-10,22
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret6,430,16
Net Holding1,710,00-12,76
Netaş Telekom.7,100,719,91
Niğbaş Niğde Beton15,592,30289,75
Nuh Çimento6,650,76-4,04
Nurol GMYO2,421,6815,24
Odaş Elektrik1,780,5626,42
Olmuksan-IP3,61-0,827,12
Orge Enerji Elektrik3,480,8711,54
Orma Orman Mahsulleri1,261,615,00
Osmanlı Menkul1,34-1,47-22,09
Ostim Endüstriyel Yat1,100,921,85
Otokar131,40-0,7652,99
Oyak Yat. Ort.2,10-1,4132,63
Oylum Sınai Yatırımlar1,96-1,5192,16
Özak GMYO1,640,6113,17
Özbal Çelik Boru1,310,00-5,07
Özderici GMYO1,080,00-54,04
Özerden Plastik2,703,4510,77
Panora GMYO4,420,4520,21
Park Elek.Madencilik3,520,2846,06
Parsan14,15-3,0261,53
Pegasus62,00-0,80170,51
Peker GMYO3,283,14-60,12
Penguen Gıda1,540,6542,59
Pera GMYO0,64-3,03-16,88
Pergamon Dış Ticaret6,20-0,321,52
Petkim3,590,84-8,83
Petrokent Turizm77,25-2,2212,45
Pınar Et ve Un6,66-1,3350,11
Pınar Su1,461,3916,80
Pınar Süt8,000,1328,68
Plastikkart3,480,0028,89
Polisan Holding2,461,23-18,40
Politeknik Metal79,75-2,74127,42
Prizma Press Matbaacılık3,810,79145,81
QNB Finans Fin. Kir.4,85-1,62-28,68
QNB Finansbank11,474,9427,30
Ral Yatırım Holding6,622,80259,78
Ray Sigorta2,419,5573,38
Reysaş GMYO1,294,0386,96
Reysaş Lojistik1,06-0,9343,24
Rhea Girişim0,74-2,6312,12
Rodrigo Tekstil5,7910,71204,74
Royal Halı0,851,19-14,14
RTA Laboratuvarları1,332,31-18,07
Sabancı Holding8,980,6724,16
Safkar Ege Soğutmacılık1,682,448,37
Salix Yatırım Holding3,720,00-3,38
Sanel Mühendislik5,334,72144,50
Sanifoam Sünger2,041,4963,20
Sanko Pazarlama2,550,7928,52
Saray Matbaacılık1,220,0022,00
Sarkuysan3,430,599,14
Sasa Polyester6,303,799,64
Say Reklamcılık1,17-1,6824,47
Sekuro Plastik3,034,482,36
Selçuk Ecza Deposu5,06-0,2086,13
Selçuk Gıda1,60-0,6220,30
Senkron Güvenlik2,130,95113,00
Serve Film Prodüksiyon1,86-0,53-4,62
Servet GMYO4,14-0,72-11,91
Seyitler Kimya4,791,7024,42
Silverline Endüstri1,37-2,142,24
Sinpaş GMYO0,751,35102,70
Smartiks Yazılım2,641,15
Soda Sanayii5,72-0,69-15,45
Sodaş Sodyum Sanayii7,301,5331,57
Söktaş1,592,5825,20
Sönmez Filament4,37-0,4640,06
Sönmez Pamuklu3,650,5516,99
Sumaş Suni Tahta6,201,64-7,40
Şeker Fin. Kir.3,63-1,8928,72
Şekerbank0,98-1,01-10,91
Şişe Cam4,570,22-16,64
Şok Marketler10,88-1,091,21
T. Halk Bankası6,482,37-7,69
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası14,7020,00-13,53
T.S.K.B.0,923,3713,58
T.Tuborg8,090,501,96
Taç Tarım Ürünleri3,54-0,56-30,04
Tat Gıda4,941,8629,32
TAV Havalimanları24,00-0,509,14
Taze Kuru Gıda5,661,07-16,76
Tek-Art Turizm0,772,67-9,41
Tekfen Holding20,28-1,553,31
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,781,83-6,40
Temapol Polimer Plastik3,191,924,25
TGS Dış Ticaret3,440,2946,38
Tofaş Oto. Fab.19,401,4625,07
Torunlar GMYO1,842,2221,85
Trabzon Liman7,391,097,43
Trabzonspor Sportif1,46-2,676,10
Trakya Cam2,711,12-6,19
Trend GMYO1,634,4928,35
TSKB GMYO0,863,614,88
Tuğçelik2,420,4113,62
Tukaş4,180,24151,81
Turcas Petrol1,830,5529,79
Turkcell13,200,538,46
Tümosan Motor ve Traktör4,211,94-6,44
Tüpraş133,401,4427,86
Türk Hava Yolları12,203,04-24,27
Türk Prysmian Kablo2,132,4023,50
Türk Telekom5,48-1,9740,51
Türk Traktör38,600,2610,60
Türker Proje Gayrimenkul27,10-0,15-15,68
Ufuk Yatırım2,077,2581,58
Ulaşlar Turizm Yat.1,65-1,7944,74
Ulusoy Elektrik26,72-0,5267,42
Ulusoy Un Sanayi2,52-0,4021,15
Umpaş Holding0,410,00-25,45
Uşak Seramik1,412,9227,03
Utopya Turizm3,380,90-17,56
Uzertaş Boya1,050,0075,00
Ülker Bisküvi19,442,1532,52
Ünye Çimento2,760,73-17,50
Vakıf Fin. Kir.1,392,96-2,39
Vakıf GMYO1,990,512,22
Vakıf Yat. Ort.1,87-1,0623,03
Vakıflar Bankası4,95-0,2026,92
Vakko Tekstil3,82-2,8046,45
Vanet Gıda1,830,0040,77
Verusa Holding15,030,20-9,46
Verusaturk Girisim3,350,001,21
Vestel11,30-0,09103,60
Vestel Beyaz Eşya15,28-1,0456,44
Viking Kağıt0,991,02-10,00
Yapı Kredi Koray GMYO2,023,0617,44
Yapı ve Kredi Bank.2,491,2255,63
Yaprak Süt ve Besi Çift.2,800,000,36
Yataş6,05-0,1735,35
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş0,956,741,06
Yeni Gimat GMYO9,391,1930,77
Yeşil GMYO0,30-3,2311,11
Yeşil Yapı0,300,0015,38
Yeşil Yatırım Holding9,73-1,921,04
Yibitaş İnşaat Malzeme2.200,000,050,05
Yonga Mobilya6,54-3,820,76
Yünsa5,291,1526,71
Zorlu Enerji1,221,67-0,81
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, Ekonomi

Kaynak: AA