Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

05.11.2019 18:36 | Son Güncelleme: 05.11.2019 18:36Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)17.979,800,05487,54
İş Bankası (C)5,970,1731,79
İş Bankası (Kur.)169.000,0012,67247,72
İş Fin.Kir.2,62-2,24-43,41
İş Girişim2,580,0026,47
İş GMYO0,971,04-10,19
İş Y. Men. Değ.3,790,26105,22
İş Yat. Ort.1,442,1395,09
İşbir Holding350,502,49155,10
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,470,00-44,05
İttifak Holding3,671,6677,58
İz Hayvancılık Tarım5,41-5,25-17,91
İzmir Demir Çelik3,207,3892,77
İzmir Fırça1,65-1,20-20,29
Jantsa Jant Sanayi48,00-0,6685,96
Kafein Yazılım7,190,984,39
Kapital Yat. Holding2,790,00-2,79
Kaplamin4,501,8125,00
Kardemir (A)2,200,4628,53
Kardemir (B)2,200,0027,83
Kardemir (D)2,250,009,45
Karel Elektronik11,80-2,24182,97
Karsan Otomotiv1,200,00-6,25
Karsu Tekstil1,82-1,0945,60
Karsusan Su Ürünleri San.7,000,0089,19
Kartonsan320,20-0,030,38
Katmerciler Ekipman2,96-1,33-1,62
Kent Gıda116,70-0,60-1,93
Kerevitaş Gıda2,78-1,0754,44
Kervansaray Yat. Holding0,390,0011,43
Kiler GMYO1,961,5512,00
Klimasan Klima17,500,86351,04
Koç Holding19,190,4238,57
Konfrut Gıda7,360,1454,10
Konya Çimento204,50-1,3514,89
Kordsa Teknik Tekstil11,57-0,0922,29
Koza Altın69,00-1,9934,50
Koza Madencilik8,47-1,7417,31
Körfez GMYO1,490,0022,13
Kristal Kola1,233,3617,14
Kron Telekomünikasyon8,760,230,69
Kuştur Kuşadası Turizm21,002,4453,17
Kuyumcukent Gayrimenkul1,262,4411,50
Kütahya Porselen5,39-1,1018,46
Lider Faktoring2,71-1,0920,44
Link Bilgisayar10,51-1,0426,32
Logo Yazılım39,700,5646,28
Lokman Hekim Sağlık3,78-0,53-16,00
Lüks Kadife7,37-0,6751,96
Makina Takım1,42-0,70-7,79
Mardin Çimento5,72-3,05105,98
Marka Yatırım Holding0,74-1,3319,35
Marmaris Altınyunus22,72-0,7929,38
Marshall29,70-1,0017,76
Martı GMYO0,73-1,3512,31
Martı Otel0,73-1,3525,86
Mavi Giyim45,06-0,3139,85
Mazhar Zorlu Holding5,60-2,7846,98
Mega Polietilen1,700,59-16,67
Menderes Tekstil0,921,1027,78
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm13,054,40117,86
Merko Gıda0,850,00-15,84
Metal Gayrimenkul0,70-4,11-19,54
Metemtur Otelcilik1,510,6743,81
Metro Holding2,325,45205,26
Metro Petrol ve Tesisleri1,78-2,2061,82
Metro Yatırım Ortaklığı1,30-1,5210,17
Migros Ticaret21,64-0,7345,23
Milpa1,89-1,0532,23
Mistral GMYO1,44-5,88-5,88
MLP Sağlık15,201,2742,06
MMC San. ve Tic. Yat.0,951,06-13,64
Mondi Tire Kutsan1,64-0,61-11,83
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.072,40
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret8,480,24
Net Holding1,710,00-12,76
Netaş Telekom.9,660,3149,54
Niğbaş Niğde Beton6,753,8568,75
Nuh Çimento10,722,6854,69
Nurol GMYO2,82-0,7034,29
Odaş Elektrik1,750,5724,28
Olmuksan-IP4,261,1926,41
Orge Enerji Elektrik3,622,2616,03
Orma Orman Mahsulleri2,86-4,35138,33
Osmanlı Menkul1,70-5,03-1,16
Ostim Endüstriyel Yat1,150,886,48
Otokar142,900,9266,38
Oyak Yat. Ort.1,96-2,9723,79
Oylum Sınai Yatırımlar2,82-1,74176,47
Özak GMYO1,86-1,5928,35
Özbal Çelik Boru1,301,56-5,80
Özderici GMYO1,06-0,93-54,89
Özerden Plastik2,05-3,302,09
Panora GMYO4,940,2034,35
Park Elek.Madencilik2,61-0,388,30
Parsan12,87-0,3146,92
Pegasus61,00-3,79166,14
Peker GMYO2,970,00-63,89
Penguen Gıda1,58-2,4746,30
Pera GMYO0,774,050,00
Pergamon Dış Ticaret6,18-1,281,19
Petkim3,510,00-10,86
Petrokent Turizm111,70-3,0462,59
Pınar Et ve Un7,712,3973,77
Pınar Su1,631,8730,40
Pınar Süt8,93-0,4543,64
Plastikkart5,21-2,4392,96
Polisan Holding2,703,05-10,44
Politeknik Metal71,001,43102,47
Prizma Press Matbaacılık3,97-1,98156,13
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.088,10-0,10
QNB Finans Fin. Kir.36,1414,95431,47
QNB Finansbank17,930,1799,00
Ral Yatırım Holding7,25-2,03294,02
Ray Sigorta2,400,4272,66
Reysaş GMYO1,723,61149,28
Reysaş Lojistik1,370,0085,14
Rhea Girişim0,77-1,2816,67
Rodrigo Tekstil1,88-6,00-1,05
Royal Halı1,07-0,938,08
RTA Laboratuvarları1,510,00-6,98
Sabancı Holding8,380,0015,86
Safkar Ege Soğutmacılık1,59-1,852,57
Salix Yatırım Holding5,40-3,5740,26
Sanel Mühendislik3,57-0,2863,76
Sanifoam Sünger2,080,0066,40
Sanko Pazarlama4,436,49123,28
Saray Matbaacılık1,100,9210,00
Sarkuysan3,720,5418,37
Sasa Polyester6,14-2,856,86
Say Reklamcılık1,23-2,3830,85
Sekuro Plastik3,60-0,2821,62
Selçuk Ecza Deposu5,66-0,88108,21
Selçuk Gıda1,800,0035,34
Senkron Güvenlik2,761,47176,00
Serve Film Prodüksiyon1,762,92-9,74
Servet GMYO5,4910,2416,81
Seyitler Kimya4,59-2,3419,22
Silverline Endüstri1,50-1,9611,94
Sinpaş GMYO0,80-1,23116,22
Smartiks Yazılım2,55-0,78
Soda Sanayii5,530,18-18,26
Sodaş Sodyum Sanayii8,00-1,8444,18
Söktaş1,62-0,6127,56
Sönmez Filament3,92-0,5125,64
Sönmez Pamuklu4,00-0,9928,21
Sumaş Suni Tahta8,082,4120,68
Şeker Fin. Kir.4,20-0,4748,94
Şekerbank1,010,00-8,18
Şişe Cam4,450,45-18,83
Şok Marketler9,381,08-12,74
T. Halk Bankası5,443,62-22,51
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası54,00-0,92217,66
T.S.K.B.0,910,0012,35
T.Tuborg8,571,068,01
Taç Tarım Ürünleri3,65-2,14-27,87
Tat Gıda4,772,1424,87
TAV Havalimanları26,742,8521,59
Taze Kuru Gıda9,873,0345,15
Tek-Art Turizm0,78-1,27-8,24
Tekfen Holding17,502,64-10,85
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,752,61-7,41
Temapol Polimer Plastik3,68-1,0820,26
TGS Dış Ticaret3,16-0,9438,79
Tofaş Oto. Fab.23,963,7254,47
Torunlar GMYO1,761,1516,56
Trabzon Liman7,891,4114,70
Trabzonspor Sportif1,403,701,74
Trakya Cam2,971,372,81
Trend GMYO1,530,0020,47
TSKB GMYO0,890,008,54
Tuğçelik2,811,8131,92
Tukaş5,94-1,00257,83
Turcas Petrol2,024,1243,26
Turkcell12,763,498,73
Tümosan Motor ve Traktör4,801,276,67
Tüpraş126,30-1,5621,05
Türk Hava Yolları11,860,25-26,38
Türk Prysmian Kablo2,07-0,9620,02
Türk Telekom6,250,9760,26
Türk Traktör43,400,1424,36
Türker Proje Gayrimenkul34,92-0,578,65
Ufuk Yatırım1,794,6857,02
Ulaşlar Turizm Yat.1,570,6437,72
Ulusoy Elektrik25,780,0061,53
Ulusoy Un Sanayi3,13-0,9550,48
Umpaş Holding0,40-2,44-27,27
Uşak Seramik1,501,3535,14
Utopya Turizm3,68-0,81-10,24
Uzertaş Boya1,12-4,2786,67
Ülker Bisküvi19,111,1130,27
Ünye Çimento3,11-0,32-7,04
Vakıf Fin. Kir.1,38-7,38-3,09
Vakıf GMYO1,820,00-6,51
Vakıf Yat. Ort.1,91-1,5525,66
Vakıflar Bankası4,471,5914,62
Vakko Tekstil4,093,8156,80
Vanet Gıda1,50-1,9615,38
Verusa Holding17,600,696,24
Verusaturk Girisim3,270,006,08
Vestel10,442,9688,11
Vestel Beyaz Eşya15,672,8960,43
Viking Kağıt1,220,0010,91
Yapı Kredi Koray GMYO1,91-0,5211,05
Yapı ve Kredi Bank.2,370,4248,13
Yaprak Süt ve Besi Çift.4,28-0,4753,41
Yataş6,300,9640,94
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,070,0013,83
Yeni Gimat GMYO11,30-0,2657,37
Yeşil GMYO0,486,6777,78
Yeşil Yapı0,442,3369,23
Yeşil Yatırım Holding10,420,688,20
Yibitaş İnşaat Malzeme2.479,00-0,1612,73
Yonga Mobilya6,650,002,46
Yünsa5,101,5922,16
Zorlu Enerji1,220,83-0,81
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, Ekonomi

Kaynak: AA

12.11.2019 16:00:38