Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Kapanış Fiyatı Günlük Getiri (%) Yıl Başına Göre Getiri (%) İş Bankası (A) 168.000,10 266,01 İş Bankası (B) 18.

06.11.2019 18:40 | Son Güncelleme: 06.11.2019 18:40Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
HisselerKapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)168.000,10266,01
İş Bankası (B)18.100,000,67491,46
İş Bankası (C)6,071,6834,00
İş Bankası (Kur.)159.999,90-5,33229,20
İş Fin.Kir.2,61-0,38-43,63
İş Girişim2,590,3926,96
İş GMYO0,981,03-9,26
İş Y. Men. Değ.3,820,79106,84
İş Yat. Ort.1,450,6996,45
İşbir Holding350,00-0,14154,74
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,470,00-44,05
İttifak Holding3,813,8184,35
İz Hayvancılık Tarım5,31-1,85-19,42
İzmir Demir Çelik3,478,44109,04
İzmir Fırça1,660,61-19,81
Jantsa Jant Sanayi47,04-2,0082,24
Kafein Yazılım7,301,535,98
Kapital Yat. Holding2,70-3,23-5,92
Kaplamin4,551,1126,39
Kardemir (A)2,231,3630,28
Kardemir (B)2,220,9128,99
Kardemir (D)2,270,8910,42
Karel Elektronik11,42-3,22173,86
Karsan Otomotiv1,254,17-2,34
Karsu Tekstil1,841,1047,20
Karsusan Su Ürünleri San.7,050,7190,54
Kartonsan321,500,410,79
Katmerciler Ekipman3,001,35-0,29
Kent Gıda116,800,09-1,85
Kerevitaş Gıda2,76-0,7253,33
Kervansaray Yat. Holding0,390,0011,43
Kiler GMYO1,981,0213,14
Klimasan Klima18,002,86363,93
Koç Holding19,340,7839,65
Konfrut Gıda7,33-0,4153,48
Konya Çimento205,200,3415,28
Kordsa Teknik Tekstil11,580,0922,40
Koza Altın68,15-1,2332,85
Koza Madencilik8,40-0,8316,34
Körfez GMYO1,543,3626,23
Kristal Kola1,22-0,8116,19
Kron Telekomünikasyon8,810,571,26
Kuştur Kuşadası Turizm19,52-7,0542,38
Kuyumcukent Gayrimenkul1,270,7912,39
Kütahya Porselen5,33-1,1117,14
Lider Faktoring2,751,4822,22
Link Bilgisayar10,590,7627,28
Logo Yazılım40,642,3749,74
Lokman Hekim Sağlık3,800,53-15,56
Lüks Kadife7,390,2752,37
Makina Takım1,462,82-5,19
Mardin Çimento5,63-1,57102,74
Marka Yatırım Holding0,740,0019,35
Marmaris Altınyunus23,001,2330,98
Marshall29,860,5418,40
Martı GMYO0,764,1116,92
Martı Otel0,730,0025,86
Mavi Giyim45,00-0,1339,66
Mazhar Zorlu Holding5,600,0046,98
Mega Polietilen1,700,00-16,67
Menderes Tekstil0,920,0027,78
Mensa0,170,0021,43
Merit Turizm13,503,45125,38
Merko Gıda0,84-1,18-16,83
Metal Gayrimenkul0,700,00-19,54
Metemtur Otelcilik1,510,0043,81
Metro Holding2,340,86207,89
Metro Petrol ve Tesisleri1,77-0,5660,91
Metro Yatırım Ortaklığı1,310,7711,02
Migros Ticaret21,34-1,3943,22
Milpa1,84-2,6528,73
Mistral GMYO1,450,69-5,23
MLP Sağlık15,844,2148,04
MMC San. ve Tic. Yat.0,950,00-13,64
Mondi Tire Kutsan1,671,83-10,22
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.072,40
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret9,5812,97
Net Holding1,752,34-10,71
Netaş Telekom.9,912,5953,41
Niğbaş Niğde Beton7,206,6780,00
Nuh Çimento12,1413,2575,18
Nurol GMYO2,77-1,7731,90
Odaş Elektrik1,750,0024,28
Olmuksan-IP4,260,0026,41
Orge Enerji Elektrik3,712,4918,91
Orma Orman Mahsulleri2,85-0,35137,50
Osmanlı Menkul1,65-2,94-4,07
Ostim Endüstriyel Yat1,14-0,875,56
Otokar143,600,4967,19
Oyak Yat. Ort.1,960,0023,79
Oylum Sınai Yatırımlar2,871,77181,37
Özak GMYO1,85-0,5427,66
Özbal Çelik Boru1,300,00-5,80
Özderici GMYO1,081,89-54,04
Özerden Plastik2,102,444,58
Panora GMYO4,89-1,0132,99
Park Elek.Madencilik2,693,0711,62
Parsan12,980,8548,17
Pegasus62,352,21172,03
Peker GMYO3,001,01-63,52
Penguen Gıda1,601,2748,15
Pera GMYO0,76-1,30-1,30
Pergamon Dış Ticaret6,251,132,33
Petkim3,551,14-9,84
Petrokent Turizm112,901,0764,34
Pınar Et ve Un7,770,7875,12
Pınar Su1,651,2332,00
Pınar Süt8,89-0,4543,00
Plastikkart5,271,1595,19
Polisan Holding2,720,74-9,78
Politeknik Metal73,854,01110,60
Prizma Press Matbaacılık4,164,79168,39
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.090,000,17
QNB Finans Fin. Kir.36,982,32443,82
QNB Finansbank18,281,95102,89
Ral Yatırım Holding7,290,55296,20
Ray Sigorta2,400,0072,66
Reysaş GMYO1,71-0,58147,83
Reysaş Lojistik1,34-2,1981,08
Rhea Girişim0,781,3018,18
Rodrigo Tekstil1,985,324,21
Royal Halı1,070,008,08
RTA Laboratuvarları1,605,96-1,44
Sabancı Holding8,420,4816,42
Safkar Ege Soğutmacılık1,600,633,21
Salix Yatırım Holding5,542,5943,90
Sanel Mühendislik3,590,5664,68
Sanifoam Sünger2,090,4867,20
Sanko Pazarlama4,430,00123,28
Saray Matbaacılık1,110,9111,00
Sarkuysan3,70-0,5417,73
Sasa Polyester6,11-0,496,34
Say Reklamcılık1,22-0,8129,79
Sekuro Plastik3,702,7825,00
Selçuk Ecza Deposu5,65-0,18107,84
Selçuk Gıda1,72-4,4429,32
Senkron Güvenlik2,74-0,72174,00
Serve Film Prodüksiyon1,74-1,14-10,77
Servet GMYO5,652,9120,21
Seyitler Kimya4,590,0019,22
Silverline Endüstri1,542,6714,93
Sinpaş GMYO0,845,00127,03
Smartiks Yazılım2,622,75
Soda Sanayii5,591,08-17,37
Sodaş Sodyum Sanayii8,000,0044,18
Söktaş1,61-0,6226,77
Sönmez Filament3,920,0025,64
Sönmez Pamuklu3,94-1,5026,28
Sumaş Suni Tahta8,04-0,5020,08
Şeker Fin. Kir.4,10-2,3845,39
Şekerbank1,020,99-7,27
Şişe Cam4,562,47-16,82
Şok Marketler9,410,32-12,47
T. Halk Bankası5,39-0,92-23,22
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası57,005,56235,30
T.S.K.B.0,910,0012,35
T.Tuborg9,005,0213,43
Taç Tarım Ürünleri3,58-1,92-29,25
Tat Gıda4,71-1,2623,30
TAV Havalimanları27,382,3924,51
Taze Kuru Gıda9,14-7,4034,41
Tek-Art Turizm0,791,28-7,06
Tekfen Holding17,23-1,54-12,23
Teknosa İç ve Dış Ticaret2,74-0,36-7,74
Temapol Polimer Plastik4,2314,9538,24
TGS Dış Ticaret3,170,3239,23
Tofaş Oto. Fab.23,980,0854,60
Torunlar GMYO1,770,5717,22
Trabzon Liman8,052,0317,03
Trabzonspor Sportif1,410,712,47
Trakya Cam2,970,002,81
Trend GMYO1,530,0020,47
TSKB GMYO0,901,129,76
Tuğçelik2,79-0,7130,99
Tukaş5,93-0,17257,23
Turcas Petrol2,030,5043,97
Turkcell12,891,029,84
Tümosan Motor ve Traktör4,840,837,56
Tüpraş127,000,5521,72
Türk Hava Yolları11,940,67-25,88
Türk Prysmian Kablo2,101,4521,76
Türk Telekom6,402,4064,10
Türk Traktör43,500,2324,64
Türker Proje Gayrimenkul35,321,159,89
Ufuk Yatırım1,77-1,1255,26
Ulaşlar Turizm Yat.1,570,0037,72
Ulusoy Elektrik25,880,3962,16
Ulusoy Un Sanayi3,140,3250,96
Umpaş Holding0,412,50-25,45
Uşak Seramik1,564,0040,54
Utopya Turizm3,63-1,36-11,46
Uzertaş Boya1,152,6891,67
Ülker Bisküvi19,964,4536,06
Ünye Çimento3,213,22-4,05
Vakıf Fin. Kir.1,401,45-1,69
Vakıf GMYO1,851,65-4,97
Vakıf Yat. Ort.1,962,6228,95
Vakıflar Bankası4,500,6715,38
Vakko Tekstil4,182,2060,25
Vanet Gıda1,500,0015,38
Verusa Holding17,680,456,73
Verusaturk Girisim3,25-0,615,43
Vestel10,440,0088,11
Vestel Beyaz Eşya15,810,8961,86
Viking Kağıt1,263,2814,55
Yapı Kredi Koray GMYO1,962,6213,95
Yapı ve Kredi Bank.2,390,8449,38
Yaprak Süt ve Besi Çift.4,20-1,8750,54
Yataş6,340,6341,83
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,070,0013,83
Yeni Gimat GMYO11,23-0,6256,40
Yeşil GMYO0,47-2,0874,07
Yeşil Yapı0,464,5576,92
Yeşil Yatırım Holding12,5019,9629,80
Yibitaş İnşaat Malzeme2.452,10-1,0911,51
Yonga Mobilya6,802,264,77
Yünsa5,07-0,5921,44
Zorlu Enerji1,220,00-0,81
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, İş Bankası, Ekonomi

Kaynak: AA

12.11.2019 16:55:51