Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

19.12.2019 18:40 | Son Güncelleme: 19.12.2019 18:40Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)131.774,602,95187,09
İş Bankası (B)22.011,00-0,46619,27
İş Bankası (C)6,13-0,6535,32
İş Bankası (Kur.)155.010,00-3,72218,94
İş Fin.Kir.3,32-0,30-28,29
İş Girişim3,650,0078,92
İş GMYO1,301,5620,37
İş Y. Men. Değ.4,27-0,23131,21
İş Yat. Ort.1,610,00118,12
İşbir Holding430,002,38212,97
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,59-4,84-29,76
İttifak Holding3,911,5689,19
İz Hayvancılık Tarım4,51-0,44-31,56
İzmir Demir Çelik5,75-0,17246,39
İzmir Fırça1,77-1,12-14,49
Jantsa Jant Sanayi55,90-0,09116,57
Kafein Yazılım11,253,0263,33
Kapital Yat. Holding2,20-1,79-23,34
Kaplamin5,463,0251,67
Kardemir (A)2,562,8158,02
Kardemir (B)2,562,4057,19
Kardemir (D)2,562,8131,56
Karel Elektronik14,280,71242,45
Karsan Otomotiv1,520,0027,81
Karsu Tekstil2,850,00128,00
Karsusan Su Ürünleri San.8,472,05128,92
Kartonsan380,000,0019,13
Katmerciler Ekipman3,863,2128,30
Kent Gıda135,700,0014,03
Kerevitaş Gıda3,160,9675,56
Kervansaray Yat. Holding0,53-8,6251,43
Kiler GMYO3,650,55108,57
Klimasan Klima16,660,18329,39
Koç Holding19,77-0,9542,76
Konfrut Gıda7,34-0,8153,69
Konya Çimento261,90-1,1747,13
Kordsa Teknik Tekstil12,440,6531,49
Koza Altın74,701,3645,61
Koza Madencilik9,441,8330,75
Körfez GMYO2,012,0364,75
Kristal Kola1,7512,9066,67
Kron Telekomünikasyon12,03-0,5038,28
Kuştur Kuşadası Turizm25,40-5,9385,27
Kuyumcukent Gayrimenkul1,622,5343,36
Kütahya Porselen6,35-0,6339,56
Lider Faktoring3,421,4852,00
Link Bilgisayar17,920,73115,38
Logo Yazılım53,051,5395,47
Lokman Hekim Sağlık5,480,7423,12
Lüks Kadife8,64-3,6878,14
Makina Takım1,97-4,8327,92
Mardin Çimento5,36-0,1993,01
Marka Yatırım Holding1,150,8885,48
Marmaris Altınyunus57,50-4,17227,45
Marshall47,96-0,3390,17
Martı GMYO0,92-2,1341,54
Martı Otel0,880,0051,72
Mavi Giyim52,054,3961,55
Mazhar Zorlu Holding7,96-0,50108,92
Mega Polietilen1,84-0,54-9,80
Menderes Tekstil1,15-0,8659,72
Mensa0,283,70100,00
Merit Turizm18,492,72208,68
Merko Gıda1,011,000,00
Metal Gayrimenkul0,954,409,20
Metemtur Otelcilik1,764,7667,62
Metro Holding1,342,2976,32
Metro Petrol ve Tesisleri1,89-2,0771,82
Metro Yatırım Ortaklığı6,100,99416,95
Migros Ticaret24,00-0,2561,07
Milpa2,182,8352,52
Mistral GMYO1,860,5421,57
MLP Sağlık15,97-0,1949,25
MMC San. ve Tic. Yat.0,910,00-17,27
Mondi Tire Kutsan3,564,4091,40
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,20
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret11,92-2,30
Net Holding2,271,3415,82
Netaş Telekom.13,09-0,46102,63
Niğbaş Niğde Beton5,805,6545,00
Nuh Çimento11,85-0,5970,99
Nurol GMYO3,531,1568,10
Odaş Elektrik2,18-3,5454,82
Olmuksan-IP6,22-3,1284,57
Orge Enerji Elektrik5,214,6266,99
Orma Orman Mahsulleri2,85-0,35137,50
Osmanlı Menkul3,60-2,17109,30
Ostim Endüstriyel Yat1,730,0060,19
Otokar149,102,7673,60
Oyak Yat. Ort.2,311,3245,90
Oylum Sınai Yatırımlar5,2915,00418,63
Özak GMYO2,30-0,8658,71
Özbal Çelik Boru1,751,1626,81
Özderici GMYO1,480,00-37,02
Özerden Plastik2,120,955,57
Panora GMYO5,701,2455,02
Papilon Savunma7,764,02
Park Elek.Madencilik2,92-1,3521,16
Parsan15,540,3977,40
Pegasus82,801,22261,26
Peker GMYO3,001,35-63,52
Penguen Gıda1,952,6380,56
Pera GMYO0,931,0920,78
Pergamon Dış Ticaret8,373,7237,05
Petkim3,600,00-8,57
Petrokent Turizm129,90-1,2989,08
Pınar Et ve Un8,60-1,0493,83
Pınar Su2,305,0284,00
Pınar Süt12,78-1,46105,57
Plastikkart9,762,74261,48
Polisan Holding3,020,000,17
Politeknik Metal74,000,00111,03
Prizma Press Matbaacılık3,89-0,26150,97
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.104,000,16
QNB Finans Fin. Kir.69,250,14918,38
QNB Finansbank26,40-2,22193,01
Ral Yatırım Holding7,10-2,87285,87
Ray Sigorta3,41-0,29145,32
Reysaş GMYO4,050,75486,96
Reysaş Lojistik3,30-0,60345,95
Rhea Girişim1,174,4677,27
Rodrigo Tekstil1,810,56-4,74
Royal Halı1,180,0019,19
RTA Laboratuvarları2,230,0037,37
Sabancı Holding9,34-1,8929,14
Safkar Ege Soğutmacılık2,112,9336,11
Salix Yatırım Holding6,404,0766,23
Sanel Mühendislik4,200,0092,66
Sanifoam Sünger4,50-2,81260,00
Sanko Pazarlama7,570,93281,54
Saray Matbaacılık1,49-0,6749,00
Sarkuysan4,60-0,6546,37
Sasa Polyester7,53-0,6631,05
Say Reklamcılık2,04-2,39117,02
Sekuro Plastik4,400,0048,65
Selçuk Ecza Deposu5,961,02119,24
Selçuk Gıda2,09-4,1357,14
Senkron Güvenlik2,74-0,36174,00
Serve Film Prodüksiyon1,57-1,26-19,49
Servet GMYO6,490,1539,14
Seyitler Kimya6,400,7966,23
Silverline Endüstri2,050,9952,99
Sinpaş GMYO0,810,00118,92
Smartiks Yazılım7,886,63
Soda Sanayii6,021,18-11,02
Sodaş Sodyum Sanayii9,34-0,1168,33
Söktaş2,251,8177,17
Sönmez Filament4,761,7152,56
Sönmez Pamuklu4,851,6855,45
Sumaş Suni Tahta10,00-0,3049,35
Şeker Fin. Kir.4,500,0059,57
Şekerbank1,19-0,838,18
Şişe Cam5,171,17-5,70
Şok Marketler10,353,19-3,72
T. Halk Bankası5,68-0,18-19,09
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası42,40-1,17149,42
T.S.K.B.1,100,0035,80
T.Tuborg10,981,9538,39
Taç Tarım Ürünleri3,281,55-35,18
Tat Gıda6,050,5058,38
TAV Havalimanları28,56-0,6329,87
Taze Kuru Gıda7,19-2,185,74
Tek-Art Turizm1,144,5934,12
Tekfen Holding18,180,06-7,39
Teknosa İç ve Dış Ticaret3,852,1229,63
Temapol Polimer Plastik4,930,0061,11
TGS Dış Ticaret4,673,78105,11
Tofaş Oto. Fab.26,640,3071,74
Torunlar GMYO2,560,3969,54
Trabzon Liman10,38-0,3850,90
Trabzonspor Sportif2,638,2391,12
Trakya Cam3,370,3016,65
Trend GMYO2,205,2673,23
TSKB GMYO1,35-0,7464,63
Tuğçelik3,89-0,7782,63
Tukaş10,790,00550,00
Turcas Petrol2,522,4478,72
Turkcell13,871,1718,19
Tümosan Motor ve Traktör6,126,0736,00
Tüpraş122,70-0,0817,60
Türk Hava Yolları13,760,15-14,59
Türk Prysmian Kablo2,460,8280,87
Türk Telekom7,160,2883,59
Türk Traktör50,651,1045,13
Türker Proje Gayrimenkul38,98-1,0221,28
Ufuk Yatırım2,58-0,77126,32
Ulaşlar Turizm Yat.2,14-1,8387,72
Ulusoy Elektrik25,00-0,5656,64
Ulusoy Un Sanayi3,671,9476,44
Umpaş Holding0,51-1,92-7,27
Uşak Seramik1,68-1,1851,35
Utopya Turizm4,794,5916,83
Uzertaş Boya3,350,60458,33
Ülker Bisküvi21,56-0,3746,97
Ünye Çimento5,14-0,7753,63
Vakıf Fin. Kir.2,431,6770,65
Vakıf GMYO2,410,4223,80
Vakıf Yat. Ort.2,450,0061,18
Vakıflar Bankası5,090,0030,51
Vakko Tekstil4,552,2574,44
Vanet Gıda1,440,7010,77
Verusa Holding17,090,473,16
Verusaturk Girisim4,610,0049,55
Vestel13,353,17140,54
Vestel Beyaz Eşya20,701,97111,93
Viking Kağıt1,853,3568,18
Yapı Kredi Koray GMYO2,430,0041,28
Yapı ve Kredi Bank.2,39-0,8349,38
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,701,79104,30
Yataş6,571,3946,98
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,54-0,6563,83
Yeni Gimat GMYO13,57-0,7388,99
Yeşil GMYO0,540,00100,00
Yeşil Yapı0,553,77111,54
Yeşil Yatırım Holding11,21-0,3616,41
Yibitaş İnşaat Malzeme2.880,00-0,0130,97
Yonga Mobilya7,261,5411,85
Yükselen Çelik6,121,16
Yünsa9,97-1,48138,81
Zorlu Enerji1,623,1831,71
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, Ekonomi

Kaynak: AA

24.02.2020 09:30:29