Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

03.01.2020 18:44 | Son Güncelleme: 03.01.2020 18:44Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:
Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)176.500,100,006,43
İş Bankası (B)32.250,002,386,86
İş Bankası (C)6,31-3,22-1,56
İş Bankası (Kur.)222.990,006,196,19
İş Fin.Kir.3,96-1,744,21
İş Girişim3,62-5,48-4,74
İş GMYO1,76-2,220,00
İş Y. Men. Değ.4,45-3,05-1,11
İş Yat. Ort.1,75-3,31-4,89
İşbir Holding425,00-4,43-1,16
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,64-4,483,23
İttifak Holding3,65-3,95-1,88
İz Hayvancılık Tarım4,11-3,29-3,07
İzmir Demir Çelik9,055,2310,50
İzmir Fırça1,75-2,78-2,78
Jantsa Jant Sanayi58,00-3,33-0,51
Kafein Yazılım10,95-2,32-1,71
Kapital Yat. Holding2,50-0,793,31
Kaplamin5,15-5,16-7,21
Kardemir (A)2,69-1,821,51
Kardemir (B)2,67-2,551,14
Kardemir (D)2,69-1,821,13
Karel Elektronik14,28-2,92-1,72
Karsan Otomotiv1,50-5,06-5,06
Karsu Tekstil2,98-2,61-8,02
Karsusan Su Ürünleri San.9,30-2,11-0,96
Kartonsan386,70-2,84-0,82
Katmerciler Ekipman3,73-5,33-2,86
Kent Gıda184,903,355,18
Kerevitaş Gıda3,14-5,42-3,68
Kervansaray Yat. Holding0,53-1,85-3,64
Kiler GMYO3,600,56-5,01
Klimasan Klima19,88-6,84-9,96
Koç Holding20,30-0,39-0,10
Konfrut Gıda7,50-4,21-4,09
Konya Çimento256,80-5,59-5,34
Kordsa Teknik Tekstil12,71-2,38-2,83
Koza Altın76,30-0,263,04
Koza Madencilik10,57-1,405,38
Körfez GMYO2,12-7,83-11,30
Kristal Kola1,54-1,911,99
Kron Telekomünikasyon12,48-3,26-1,89
Kuştur Kuşadası Turizm24,50-3,923,38
Kuyumcukent Gayrimenkul1,57-5,99-4,85
Kütahya Porselen6,76-4,382,11
Lider Faktoring3,59-4,01-2,18
Link Bilgisayar17,08-5,74-5,90
Logo Yazılım59,35-2,38-2,38
Lokman Hekim Sağlık5,60-4,92-3,11
Lüks Kadife8,20-4,43-5,09
Makina Takım1,83-6,15-2,66
Mardin Çimento5,56-4,79-6,08
Marka Yatırım Holding1,13-5,83-4,24
Marmaris Altınyunus73,50-1,213,52
Marshall45,90-3,25-3,45
Martı GMYO1,05-1,873,96
Martı Otel0,90-6,25-1,10
Mavi Giyim55,50-3,39-4,15
Mazhar Zorlu Holding12,482,133,23
Mega Polietilen2,16-0,46-1,82
Menderes Tekstil1,22-5,43-6,87
Mensa0,326,670,00
Merit Turizm20,260,304,22
Merko Gıda1,03-3,74-1,90
Metal Gayrimenkul0,89-1,11-2,20
Metemtur Otelcilik1,70-6,08-4,49
Metro Holding1,34-2,90-2,90
Metro Petrol ve Tesisleri2,2813,4316,33
Metro Yatırım Ortaklığı6,38-14,93-21,43
Migros Ticaret23,78-3,65-1,82
Milpa2,09-5,00-4,57
Mistral GMYO1,82-4,21-3,70
MLP Sağlık15,57-3,05-2,69
MMC San. ve Tic. Yat.1,16-2,521,75
Mondi Tire Kutsan4,456,717,49
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,000,00
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret11,95-4,63-6,05
Net Holding2,45-5,77-5,77
Netaş Telekom.13,27-3,421,61
Niğbaş Niğde Beton5,500,00-11,29
Nuh Çimento11,16-5,98-6,06
Nurol GMYO3,46-4,16-3,08
Odaş Elektrik2,06-5,07-1,90
Olmuksan-IP6,14-6,26-2,23
Orge Enerji Elektrik4,91-1,60-1,01
Orma Orman Mahsulleri2,55-8,27-7,61
Osmanlı Menkul3,90-2,74-7,14
Ostim Endüstriyel Yat1,58-7,06-5,95
Otokar162,701,062,33
Oyak Yat. Ort.2,27-2,99-2,58
Oylum Sınai Yatırımlar4,91-2,39-3,54
Özak GMYO2,59-1,520,78
Özbal Çelik Boru1,59-5,36-4,79
Özderici GMYO1,49-6,88-5,10
Özerden Plastik2,405,735,26
Panora GMYO6,271,621,13
Papilon Savunma7,67-2,79-1,03
Park Elek.Madencilik3,00-2,91-1,64
Parsan17,01-2,300,41
Pegasus83,10-3,37-3,82
Peker GMYO3,02-4,13-3,51
Penguen Gıda1,97-6,64-4,83
Pera GMYO0,91-4,21-3,19
Pergamon Dış Ticaret7,93-1,61-1,12
Petkim3,79-3,07-0,52
Petrokent Turizm126,70-2,39-1,09
Pınar Et ve Un9,05-2,58-1,31
Pınar Su2,20-7,56-5,17
Pınar Süt12,36-5,36-2,45
Plastikkart9,24-3,95-0,32
Polisan Holding3,00-2,91-0,99
Politeknik Metal75,500,67-1,95
Prizma Press Matbaacılık4,702,179,30
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.162,900,054,97
QNB Finans Fin. Kir.139,006,927,67
QNB Finansbank33,98-6,90-9,39
Ral Yatırım Holding6,792,88-0,15
Ray Sigorta3,30-3,23-3,51
Reysaş GMYO4,42-4,54-3,70
Reysaş Lojistik4,54-1,093,65
Rhea Girişim1,14-5,00-4,20
Rodrigo Tekstil1,80-0,55-0,55
Royal Halı1,31-2,96-4,38
RTA Laboratuvarları2,16-6,90-6,90
Sabancı Holding9,63-2,730,94
Safkar Ege Soğutmacılık2,08-5,02-4,59
Salix Yatırım Holding8,003,0910,96
Sanel Mühendislik3,94-1,50-2,72
Sanifoam Sünger5,56-1,5911,20
Sanko Pazarlama7,22-6,48-6,72
Saray Matbaacılık1,57-8,72-12,29
Sarkuysan4,64-3,73-3,93
Sasa Polyester7,74-2,030,13
Say Reklamcılık2,09-6,70-6,70
Sekuro Plastik5,14-3,75-4,10
Selçuk Ecza Deposu5,90-2,96-3,28
Selçuk Gıda1,730,000,58
Senkron Güvenlik2,64-3,65-3,30
Serve Film Prodüksiyon1,57-1,26-1,26
Servet GMYO9,162,467,76
Seyitler Kimya6,79-0,590,00
Silverline Endüstri2,00-8,26-7,41
Sinpaş GMYO1,130,00-2,59
Smartiks Yazılım9,00-7,12-8,26
Soda Sanayii6,15-1,76-0,49
Sodaş Sodyum Sanayii9,36-4,00-4,20
Söktaş2,670,000,75
Sönmez Filament4,87-2,40-0,20
Sönmez Pamuklu5,092,213,46
Sumaş Suni Tahta9,00-8,26-9,09
Şeker Fin. Kir.4,57-5,58-4,39
Şekerbank1,29-5,15-1,53
Şişe Cam5,27-1,130,00
Şok Marketler10,26-4,82-4,65
T. Halk Bankası6,02-1,791,86
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası42,54-3,41-2,43
T.S.K.B.1,16-4,13-4,13
T.Tuborg12,151,592,10
Taç Tarım Ürünleri3,01-3,53-3,53
Tat Gıda6,58-2,524,61
TAV Havalimanları28,96-1,03-0,75
Taze Kuru Gıda6,42-9,96-11,33
Tek-Art Turizm1,22-5,43-3,17
Tekfen Holding18,82-4,08-2,59
Teknosa İç ve Dış Ticaret4,90-2,7816,67
Temapol Polimer Plastik5,00-4,94-4,21
TGS Dış Ticaret4,39-5,79-6,00
Tofaş Oto. Fab.26,40-1,79-1,71
Torunlar GMYO2,64-4,69-4,00
Trabzon Liman10,10-5,43-5,25
Trabzonspor Sportif2,18-3,541,40
Trakya Cam3,47-1,98-0,86
Trend GMYO2,10-7,08-4,55
TSKB GMYO1,31-3,68-2,24
Tuğçelik3,75-7,18-5,06
Tukaş12,17-1,38-1,46
Turcas Petrol2,76-3,163,37
Turkcell13,86-1,490,43
Tümosan Motor ve Traktör6,561,552,34
Tüpraş125,60-1,88-0,95
Türk Hava Yolları14,26-3,91-1,38
Türk Prysmian Kablo2,48-4,98-4,62
Türk Telekom7,27-1,89-1,36
Türk Traktör54,30-3,04-1,99
Türker Proje Gayrimenkul40,66-2,49-3,19
Ufuk Yatırım2,56-3,03-0,78
Ulaşlar Turizm Yat.2,06-4,63-2,83
Ulusoy Elektrik25,92-1,44-2,56
Ulusoy Un Sanayi3,71-3,13-2,88
Umpaş Holding0,748,8219,35
Uşak Seramik1,65-4,62-2,37
Utopya Turizm4,75-7,05-3,46
Uzertaş Boya2,07-9,61-6,76
Ülker Bisküvi22,64-2,081,25
Ünye Çimento5,23-4,74-2,79
Vakıf Fin. Kir.2,27-5,81-6,20
Vakıf GMYO2,33-6,43-5,67
Vakıf Yat. Ort.2,24-4,27-3,86
Vakıflar Bankası5,37-3,24-2,54
Vakko Tekstil4,49-3,44-1,10
Vanet Gıda1,40-2,10-2,10
Verusa Holding18,850,591,56
Verusaturk Girisim5,450,371,11
Vestel13,272,555,15
Vestel Beyaz Eşya23,002,686,48
Viking Kağıt2,369,7726,20
Yapı Kredi Koray GMYO2,35-5,24-2,89
Yapı ve Kredi Bank.2,43-3,57-2,02
Yaprak Süt ve Besi Çift.5,98-5,53-4,63
Yataş7,46-1,841,63
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,49-8,59-7,45
Yeni Gimat GMYO12,870,00-1,08
Yeşil GMYO0,62-4,62-3,13
Yeşil Yapı0,64-4,48-3,03
Yeşil Yatırım Holding10,95-3,52-2,49
Yibitaş İnşaat Malzeme3.197,00-1,318,56
Yonga Mobilya9,00-10,00-2,60
Yükselen Çelik6,21-2,511,31
Yünsa10,17-3,690,79
Zorlu Enerji1,58-4,24-3,07
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, Ekonomi

Kaynak: AA

23.02.2020 08:13:47