Borsada günlük işlemler (2)

Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler.

16.01.2020 18:34 | Son Güncelleme: 16.01.2020 18:34Borsada günlük işlemler (2)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)215.000,002,3829,65
İş Bankası (B)42.075,00-15,0039,41
İş Bankası (C)7,063,0710,14
İş Bankası (Kur.)269.000,0028,10
İş Fin.Kir.3,950,253,95
İş Girişim3,830,000,79
İş GMYO1,78-0,561,14
İş Y. Men. Değ.4,63-1,492,89
İş Yat. Ort.1,94-1,025,43
İşbir Holding455,001,115,81
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,68-2,869,68
İttifak Holding3,280,31-11,83
İz Hayvancılık Tarım4,060,00-4,25
İzmir Demir Çelik9,300,7613,55
İzmir Fırça1,78-0,56-1,11
Jantsa Jant Sanayi62,50-0,957,20
Kafein Yazılım11,71-1,515,12
Kapital Yat. Holding2,679,8810,33
Kaplamin5,31-0,75-4,32
Kardemir (A)3,00-1,9613,21
Kardemir (B)3,00-1,6413,64
Kardemir (D)3,01-2,5913,16
Karel Elektronik16,92-2,3116,45
Karsan Otomotiv1,56-2,50-1,27
Karsu Tekstil3,09-1,90-4,63
Karsusan Su Ürünleri San.9,000,00-4,15
Kartonsan421,000,727,98
Katmerciler Ekipman4,075,995,99
Kent Gıda215,405,1222,53
Kerevitaş Gıda3,31-0,601,53
Kervansaray Yat. Holding0,543,85-1,82
Kiler GMYO3,853,771,58
Klimasan Klima19,353,92-12,36
Koç Holding20,58-1,341,28
Konfrut Gıda8,00-1,962,30
Konya Çimento280,501,813,39
Kordsa Teknik Tekstil13,71-2,074,82
Koza Altın75,90-2,132,50
Koza Madencilik10,34-1,523,09
Körfez GMYO2,35-1,26-1,67
Kristal Kola1,59-1,855,30
Kron Telekomünikasyon16,2313,1827,59
Kuştur Kuşadası Turizm23,820,080,51
Kuyumcukent Gayrimenkul1,660,610,61
Kütahya Porselen7,92-0,5019,64
Lider Faktoring4,082,7711,17
Link Bilgisayar17,250,12-4,96
Logo Yazılım57,801,58-4,93
Lokman Hekim Sağlık5,891,201,90
Lüks Kadife8,740,461,16
Makina Takım1,93-0,522,66
Mardin Çimento5,51-1,78-6,93
Marka Yatırım Holding1,222,523,39
Marmaris Altınyunus84,30-1,9218,73
Marshall49,62-0,724,38
Martı GMYO1,28-3,7626,73
Martı Otel1,11-5,1321,98
Mavi Giyim59,750,003,20
Mazhar Zorlu Holding15,80-9,9730,69
Mega Polietilen2,302,224,55
Menderes Tekstil1,39-2,806,11
Mensa0,398,3321,88
Merit Turizm23,984,2623,35
Merko Gıda1,113,745,71
Metal Gayrimenkul0,91-3,190,00
Metemtur Otelcilik1,81-2,161,69
Metro Holding1,43-2,723,62
Metro Petrol ve Tesisleri2,24-0,4414,29
Metro Yatırım Ortaklığı5,490,00-32,39
Migros Ticaret26,46-0,089,25
Milpa2,190,460,00
Mistral GMYO1,891,610,00
MLP Sağlık16,590,613,69
MMC San. ve Tic. Yat.1,082,86-5,26
Mondi Tire Kutsan6,37-4,7853,86
Mükafat PY Ataşehir Metropol GMYF1.073,200,00
Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret16,46-2,6029,40
Net Holding2,572,39-1,15
Netaş Telekom.14,10-1,957,96
Niğbaş Niğde Beton4,8714,86-21,45
Nuh Çimento11,67-0,60-1,77
Nurol GMYO3,920,779,80
Odaş Elektrik2,52-2,7020,00
Olmuksan-IP6,520,933,82
Orge Enerji Elektrik5,25-2,425,85
Orma Orman Mahsulleri3,649,9731,88
Osmanlı Menkul4,522,497,62
Ostim Endüstriyel Yat1,71-1,161,79
Otokar167,80-1,295,53
Oyak Yat. Ort.2,372,161,72
Oylum Sınai Yatırımlar5,22-1,512,55
Özak GMYO2,70-1,105,06
Özbal Çelik Boru1,860,0011,38
Özderici GMYO1,61-0,622,55
Özerden Plastik2,67-1,8417,11
Panora GMYO5,94-1,00-4,19
Papilon Savunma9,032,8516,52
Park Elek.Madencilik3,250,626,56
Parsan16,90-1,00-0,24
Pegasus75,60-8,25-12,50
Peker GMYO3,22-2,422,88
Penguen Gıda2,26-0,449,18
Pera GMYO0,950,001,06
Pergamon Dış Ticaret8,270,493,12
Petkim4,01-0,995,25
Petrokent Turizm130,800,232,11
Pınar Et ve Un9,914,108,07
Pınar Su2,42-0,414,31
Pınar Süt13,45-3,456,16
Plastikkart9,662,014,21
Polisan Holding3,130,323,30
Politeknik Metal72,70-0,27-5,58
Prizma Press Matbaacılık5,004,1716,28
Qinvest PY Re-Pie GMYF1.144,400,153,30
QNB Finans Fin. Kir.196,0014,9651,82
QNB Finansbank58,8014,9656,80
Ral Yatırım Holding6,40-1,54-5,88
Ray Sigorta3,623,135,85
Reysaş GMYO6,00-2,4430,72
Reysaş Lojistik6,85-1,0156,39
Rhea Girişim1,212,541,68
Rodrigo Tekstil1,80-1,10-0,55
Royal Halı1,62-1,2218,25
RTA Laboratuvarları2,425,684,31
Sabancı Holding10,520,7710,27
Safkar Ege Soğutmacılık2,285,074,59
Salix Yatırım Holding8,380,9616,23
Sanel Mühendislik4,050,000,00
Sanifoam Sünger5,922,4218,40
Sanko Pazarlama7,420,00-4,13
Saray Matbaacılık1,703,66-5,03
Sarkuysan5,369,3910,97
Sasa Polyester8,00-1,603,49
Say Reklamcılık2,200,00-1,79
Sekuro Plastik5,56-1,773,73
Selçuk Ecza Deposu6,330,003,77
Selçuk Gıda1,87-1,588,72
Senkron Güvenlik2,830,003,66
Serve Film Prodüksiyon1,48-1,33-6,92
Servet GMYO12,57-8,9847,88
Seyitler Kimya7,200,706,04
Silverline Endüstri2,280,005,56
Sinpaş GMYO1,27-5,939,48
Smartiks Yazılım9,95-0,301,43
Soda Sanayii6,34-1,092,59
Sodaş Sodyum Sanayii9,991,942,25
Söktaş3,32-2,6425,28
Sönmez Filament5,696,3616,60
Sönmez Pamuklu5,923,8620,33
Sumaş Suni Tahta9,610,73-2,93
Şeker Fin. Kir.5,06-0,205,86
Şekerbank1,41-1,407,63
Şişe Cam5,410,002,66
Şok Marketler11,10-0,093,16
T. Halk Bankası6,801,0415,06
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası44,842,002,84
T.S.K.B.1,24-0,802,48
T.Tuborg14,553,1922,27
Taç Tarım Ürünleri3,08-0,65-1,28
Tat Gıda7,111,5713,04
TAV Havalimanları28,88-2,76-1,03
Taze Kuru Gıda7,02-0,57-3,04
Tek-Art Turizm1,39-2,1110,32
Tekfen Holding20,16-0,204,35
Teknosa İç ve Dış Ticaret6,51-1,6655,00
Temapol Polimer Plastik5,830,0011,69
TGS Dış Ticaret5,281,7313,06
Tofaş Oto. Fab.27,541,322,53
Torunlar GMYO2,890,705,09
Trabzon Liman11,72-1,609,94
Trabzonspor Sportif2,57-0,3919,53
Trakya Cam3,550,001,43
Trend GMYO2,54-3,7915,45
TSKB GMYO1,442,137,46
Tuğçelik3,951,540,00
Tukaş12,35-0,080,00
Turcas Petrol3,19-2,1519,48
Turkcell14,47-0,214,86
Tümosan Motor ve Traktör6,81-0,296,24
Tüpraş122,40-0,97-3,47
Türk Hava Yolları15,052,384,08
Türk Prysmian Kablo3,204,9223,08
Türk Telekom7,95-1,247,87
Türk Traktör58,25-2,185,14
Türker Proje Gayrimenkul40,38-0,44-3,86
Ufuk Yatırım2,9710,0015,12
Ulaşlar Turizm Yat.2,360,8511,32
Ulusoy Elektrik25,900,31-2,63
Ulusoy Un Sanayi3,92-1,512,62
Umpaş Holding0,64-3,033,23
Uşak Seramik1,801,126,51
Utopya Turizm4,88-1,41-0,81
Uzertaş Boya2,130,00-4,05
Ülker Bisküvi25,000,8911,81
Ünye Çimento5,23-1,69-2,79
Vakıf Fin. Kir.2,35-0,42-2,89
Vakıf GMYO2,530,002,43
Vakıf Yat. Ort.2,47-1,206,01
Vakıflar Bankası6,402,2416,15
Vakko Tekstil5,250,5715,64
Vanet Gıda1,44-0,690,70
Verusa Holding19,900,767,22
Verusaturk Girisim5,911,209,65
Vestel14,18-2,7412,36
Vestel Beyaz Eşya25,18-0,0816,57
Viking Kağıt3,3711,2280,21
Yapı Kredi Koray GMYO2,62-2,968,26
Yapı ve Kredi Bank.2,833,2814,11
Yaprak Süt ve Besi Çift.7,34-7,0917,07
Yataş8,46-0,5915,26
Yayla En. Ür. Tur. ve İnş1,683,704,35
Yeni Gimat GMYO13,10-0,460,69
Yeşil GMYO0,660,003,13
Yeşil Yapı0,701,456,06
Yeşil Yatırım Holding10,57-1,03-5,88
Yibitaş İnşaat Malzeme3.400,00-0,5815,45
Yonga Mobilya8,41-1,64-8,98
Yükselen Çelik6,32-0,473,10
Yünsa13,713,8635,88
Zorlu Enerji1,650,611,23
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)
(Son)

Borsa İstanbul, Ekonomi

Kaynak: AA

18.02.2020 09:00:34